FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

صرافی ارزهای دیجیتال Bitpanda مستقر در وین و صرافی coinbase یک توافقنامه مشارکت جدید امضا کردند.

Coinbase که اخیراً در ایالات متحده با مقررات این کشور به مشکل برخورد کرده و یک پرونده با SEC در آینده نزدیک دارد، گام‌های خود را در خارج از کشور به طور قاطعانه بر‌می‌دارد. این صرافی اخیراً یک بورس اوراق بهادار در برمودا افتتاح کرده و اکنون یک مشارکت مهم با Bitpanda مستقر در اتریش را امضا کرده است.

بر اساس این مشارکت جدید، Coinbase به یکی از ارائه‌دهندگان نقدینگی Bitpanda تبدیل خواهد شد. خدمات نقدینگی فقط برای شعبه “سرمایه‌گذاری برای خدمات” بیت‌پاندا ارائه خواهد شد. از سوی دیگر، همان واحد نیز مشتری اصلی Coinbase خواهد بود و از خدمات نگهداری صرافی استفاده خواهد کرد.

شرکت‌ها قادر خواهند بود خدمات Bitpanda را به مشتریان خود ارائه دهند

بر اساس این بیانیه، به لطف این توافق، مشتریان شرکتی Coinbase در خارج از ایالات متحده نیز قادر خواهند بود از پلتفرم Bitpanda استفاده کنند. به این ترتیب، کاربران شرکتی Coinbase همچنین قادر خواهند بود برخی از خدمات زیرساخت Bitpanda را برای مشتریان خود ارائه دهند. از جمله این خدمات می‌توان به محصولات رمزنگاری و سهام Bitpanda اشاره کرد. همچنین بانک اتریشی Raiffeisenlandesbank، نئوبانک آلمانی N26، شرکت فین‌تک فرانسوی Lydia و شرکت‌های انگلیسی Plum نیز از خدمات Bitpanda استفاده می‌کنند.

تاکید بر جزئیات KYC

از سوی دیگر از این نکته نباید غافل شد که دو صرافی اعلام‌کننده مشارکت، به موضوع KYC یعنی تایید هویت اشاره کردند. هر دو پلتفرم بیان کردند که موسسات آنها بر اساس قوانین تنظیم‌شده تاسیس شده و استانداردهای KYC سطح بالایی دارند.

گام‌های غیر آمریکایی در حال انجام است

این توافق به عنوان نشانه‌ای از تمایل Coinbase برای توسعه یک زیرساخت محکم در خارج از ایالات متحده تلقی می‌شود. Coinbase که همواره با SEC مشکل دارد و احتمالا به زودی مورد شکایت قرار خواهد گرفت، اعلام کرد که یک دفتر مرکزی در دبی باز خواهد کرد. یک بورس اوراق بهادار در منطقه برمودا راه‌اندازی کرده و خریدهای مختلفی را در خاور دور انجام داده است.

علیرغم تمام این مراحل، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، اظهار داشت که هیچ برنامه‌ای برای ترک ایالات متحده ندارد.

منبع: uzmancoin