FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

بنیان‌گذار dYdX طی استدلال‌هایی می‌گوید که پروژه‌های رمزنگاری در مراحل اولیه با ارائه نکردن خدمات به مشتریان ایالات متحده سریع‌تر جهانی می‌شوند و رشد بیشتری دارند. زیرا آنها با دردسرهای جو نظارتی ایالات متحده کاری ندارند و درگیر نمی‌شوند.

آنتونیو جولیانو بنیان‌گذار صرافی غیرمتمرکز dYdX، می‌گوید سازندگان رمزارز باید طی 5 تا 10 سال آینده خدمات رسانی به مشتریان ایالات متحده را فراموش کنند. جولیانو ادامه داد که سازندگان باید در بازارهای دیگر خود را آزمایش و فعالیت کنند و در زمانی مناسب برگردند.

بازارهای خارجی

جولیانو 25 آگوست طی بیانه‌ای در توییتر استدلال کرد که سازندگان باید بازارهای خارج از ایالات متحده را در اولویت قرار دهند. زیرا در راه پیشرفت و رشد با موانع کمتری مواجه خواهند شد.

جولیانو عمدتا بر روی استارت‌آپ‌ها تمرکز داشته و تاکید کرد که آن‌ها در خارج از کشور و در بازارهای دوستانه‌تر می‌توانند شاهد رشد بیشتری باشند.

بسیاری از فعالان صنعت کریپتو هم تاکید کردند که ایالات متحده با نداشتن قوانین و مقررات روشن در مورد ارزهای دیجیتال رنج می‌برد. نمونه بارز آن منطقه خاکستری پیرامون حوزه قضایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا بر بازار است.

دولت ایالات متحده به ایجاد مقررات مربوط به رمزارزها ادامه می‌دهد از همین سو جولیانو پیشنهاد کرد که بخش کریپتو باید بیشتر رشد کند تا تاثیر بیشتری بر سیاست‌های ایالات متحده داشته باشد.

به این ترتیب جولیانو استدلال می‌کند که برای سازندگان یا استارت‌آپ‌ها منطقی‌تر است که قبل از وارد شدن به پایگاه‌های کاربری بزرگ بر یافتن بازار محصول مناسب در خارج از ایالات متحده تمرکز کنند.

جولیانو در ادامه می‌گوید: «این بدان معنا نیست که سیاست ایالات متحده اهمیتی ندارد، بلکه برعکس اهمیت زیادی دارد. فقط کریپتو هنوز مناسب استفاده در مقیاس جهانی نیست و تاثیر زیادی در سیاست گذاری ندارد. ما باید محصولاتی با کاربرد گسترده‌تر داشته باشیم تا کاربران به ما احتیاج داشته باشند.»

برایان آرمسترانگ مدیر عامل Coinbase در جواب جولیانو گفت: «من نظر شما را بررسی کردم اما فکر می‌کنم در این زمینه بهتر است زمان بسیار کوتاه‌تر، احتمالا تا سال آینده در نظر گرفته شود.»

مدیر عامل Wintermute Evgeny Gaevoy نیز با نظرات جولیانو موافقت کرد و اظهار داشت که: «فقط فکر می‌کنم هر اتفاقی که برای رمزارزها بیفتد برای رشد 2 تا 3 سال طول خواهد کشید.»

منبع: cointelegraph.com