FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

‌قانون‌گذاران کمیته مالی سنای ایالات متحده اعلام کردند که تا 8 سپتامبر پیشنهادات انجمن بلاکچین در خصوص مالیات بر کریپتو را می‌پذیرند.

انجمن بلاکچین گروهی از حامیان ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده است. این انجمن پیشنهاداتی در خصوص قوانین احتمالی درباره رفتار مالیاتی دارایی‌های دیجیتال به قانون‌گذاران ارائه کرده است.

انجمن بلاکچین طی نامه‌ای در 8 سپتامبر به سناتور ران وایدن و مایک کراپو گفت: «قانون‌گذاران باید از قانون حفظ نوآوری در آمریکا حمایت کنند.» این انجمن ادامه داد که هر قانونی که در کنگره به تصویب می‌رسد باید تقارن را بین مالیات دارایی‌های کریپتو و دارایی‌های غیر کریپتو ایجاد کند. همچنین الزامات و قوانین مرتبط با درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری و استخراج کریپتو را روشن کند.

برخی از توصیه‌های ارائه شده توسط انجمن کریپتو مشابه توصیه‌های گروه حمایتی رمزارز Coin Center در ماه آگوست بود. از جمله این پیشنهادات حذف مالیات از یک آستانه حداقلی در تراکنش‌های ارز دیجیتال است. انجمن بلاکچین این نامه را در آخرین روز ارسال کرد؛ که کمیته خدمات مالی سنای ایالات متحده گفت پاسخ‌ها را پس از درخواست جولای می‌پذیرد.

پیشنهادات انجمن بلاکچین

در نامه 8 سپتامبر آمده: «کمیته باید بر تدوین قوانین عمدی و سنجیده در خصوص مالیات بر دارایی‌های دیجیتال تمرکز بیشتری کند.» انجمن از کمیته می‌خواهد تا بر روی تدوین قوانینی تمرکز داشته باشد، طوریکه مالیات دارایی‌های دیجیتال در مقایسه با سایر دارایی‌ها تطبیق داشته باشد.

پیشنهادهای دیگر برای این دو سناتور شامل مخالفت با قانون مالیات بر استخراج غیرمستقیم دارایی‌های دیجیتال بود. این قانون در ماه مارس توسط جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده، به عنوان بخشی از بودجه مالی سال 2024 اعلام شد. این قانون شامل 30 درصد مالیات غیرمستقیم بر برق مصرفی توسط ماینرهای کریپتو می‌شود.

منبع: cointelegraph.com