اختصاص 4.5 میلیارد دلار برای توسعه اکوسیستم Hedera Hashgraph

شورای حاکمیت Hedera اخیراً اعلام کرد که 10.7 میلیاردHBAR ، نشان اصلیHedera Hashgraph ، برای تأمین بودجه توسعه و گسترش اکوسیستم اختصاص داده است.

در اطلاعیه رسمی مشخص شد که مبلغ تقریباً 4.5 میلیارد دلار با قیمت فعلی بازار (0.42 دلار) 20 درصد از کل عرضه توکن را نشان میدهد.

جالب است بدانید که ارزش 10.7 میلیارد HBAR از زمان تصویب بودجه در جلسه 14 ژوئیه بیش از دو برابر شده است. ارزش این توکن‌ها در آن تاریخ حدود 2 میلیارد دلار بود. شورای هدرا گفت نیمی از بودجه را به بنیاد مستقل HBAR که اخیراً تأسیس شده اختصاص داده است.

طبق اعلامیه، نیمی از بودجه‌ای که در حال حاضر در حساب‌های خزانه داری Hedera نگهداری می‌شود، در مشارکت‌ها و سایر طرح‌هایی که اکوسیستم را تقویت می‌کنند، اختصاص داده می‌شود.

این بنیاد با ارائه کمک‌های بلاعوض به توسعه دهندگان، استارتاپ‌ها و سایر سازمان‌ها با هدف گسترش شبکه در محصولاتی مانندDeFi  ،NFT ،CBDC  و iGaming ، بر اداره و توسعه اکوسیستم  Hedera نظارت می‌کند.

شورای حکومتی هدرا نیز شاین هیگدون را به عنوان رهبری بنیاد انتخاب کرد. هیگدون یک مدیر بلاک‌چین سریالی با تجربه قابل توجه در سرمایه گذاری خطرپذیر و سهام خصوصی است و بیش از 40 معامله M&A و مشارکت سرمایه گذاری شرکتی در زمینه‌های مرتبط را رهبری کرده است.

 

منبع: cryptopotato.com

{{ likesCount }}
اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}