VanEck قصد دارد سولانا را در آلمان ارائه دهد

گزارش شده است کهVanEck ، مدیر سرمایه گذاری جهانی و صادرکننده ETF برای ETF Solana ($ SOL) در آلمان ثبت نام کرده است. این نشان دهنده علاقه به ارز رمزنگاری شده نسبتاً جدید سولانا است که طی دو ماه فوق العاده به ATH جدید رسیده و وارد حالت کشف قیمت شده است. سولانا از ماه آگوست تقریباً 7 برابر افزایش یافت و از زیر 35 دلار افزایش یافت و ATH جدید را بالای 210 دلار ثبت کرد.

VanEck  یک غول در فضای ETF است و علاقه روزافزون آن به بازار رمزنگاری تنها باعث پیشرفت بیشتر رمزنگاران می‌شود. مدیر ETF  یکی از اولین کسانی بود که در سال 2017 برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) درخواست ETF بیت‌کوین کرد و در حال حاضر دو پیشنهاد ETF بیت‌کوین در انتظار SEC است. در صورت تایید اولین پرونده، سرمایه گذاری مستقیم بر روی بیت‌کوین ارائه می‌شود؛ در حالی که تشکیل ETF استراتژی بیت‌کوین وعده سرمایه گذاری در آینده بیت‌کوین را می‌دهد.

VanEck گفت که تصمیم برای انتخاب سولانا بر اساس راه حل مقیاس پذیری آن است که در پروتکل‌های Layer-1 موجود در بازار از بالاترین پروتکل ها است. متیو سیگل، سرپرست تحقیقات دارایی‌های دیجیتال VanEck گفت: "این ایده که شما می‌توانید 50.000 تراکنش در ثانیه دریافت کنید که با Nasdaq رقابت می‌کند، این پتانسیل را ایجاد می‌کند که فقط تعدادی از دارایی‌های موجود را امن کرده و آنها را به توکن تبدیل کند و به طور موازی با استفاده از شبکه سولانا معامله کند."

 


منبع: coingape.com


اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}