خالق کاردانو در مورد دوج‌کوین و ایلان ماسک صحبت کرد

اخیرا چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت IOHK و پلتفرم کاردانو، در مورد دوج‌کوین، ارز دیجیتال مورد علاقه ایلان ماسک، صحبت کرد. این نظرات در مورد دوج‌کوین طی یک مصاحبه با "لکس فریدمن"، پژوهشگر هوش مصنوعی دانشگاه MIT، مطرح گردید.

فریدمن در مصاحبه خود با هاسکینسون به ویدئویی از فریدمن اشاره کرد که در 17 می در یوتیوب منتشر شده بود و در آن او ایده‌هایی را به مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس جهت بهبود دوج‌کوین داده بود. فریدمن از هاسکینسون خواست تا در مورد چگونگی بهتر شدن دوج‌کوین نسبت به شرایط فعلی کمی توضیح دهد. هاسکینسون پاسخ داد:

"هدف این ویدئو نشان دادن نیازهای یک ارز دیجیتال نسل سوم است. در حال حاضر افرادی در تیم‌ توسعه ارزهای دیجیتال سولانا، هارمونی، کاردانو، ایاس و غیره در حال انجام این پروتکل‌های توسعه‌ای هستند. دوج‌کوین آنقدر بزرگ شده ‌است که نیاز به یک تعمیر اساسی در آن احساس می‌شود و آن را به یک ارز دیجیتال هیجان‌انگیز تبدیل کند. ایلان ماسک در توئیتر به این مسئله اشاره کرد که به دنبال نظرات و پیشنهادات در مورد بهبود دوج‌کوین است و من هم گفتم بسیار خوب من همه این موارد را کنار هم قرار می‌دهم. اگر آن‌ها واقعا در این مسئله جدی هستند بدون نگرانی بابت مالکیت معنوی و حق ثبت، مهندسان‌شان موارد مطرح شده در ویدئوی من را بگیرند و بروند و انجام دهند."

"ساخت ارز دیجیتال واقعا سخت است. ساتوشی احتمالا سال‌ها با دقت فکر می‌کرد و این کار او حاصل 30 سال کار در فضای دارایی‌های دیجیتال بود که از دهه 1980 شروع شد. بنابراین شما در مورد سال‌ها تحقیق و توسعه و سال‌ها تلاش مهندسی صحبت می‌کنید."

"بنابراین دوج‌کوین چه فایده‌ای دارد؟ آیا فقط یک الگوی رفتاری است؟ آیا واقعا ادعای مفید بودن دارد؟ آیا به‌عنوان یک دارایی با ارزش با بیت‌کوین رقابت می‌کند؟ اگر چنین است چرا این سیاست پولی را انجام می‌دهد؟"

" در این ارز دیجیتال توزیع دارایی ناعادلانه است. بیش از 90 درصد دارایی در اختیار 1 درصد از هولدرها است که در یک قیمت بسیار پایین خرید کرده و تقریبا در هر نقطه قیمتی می‌توانند بفروشند و سود کسب کنند. بنابراین به 50 سنت که می‌رسد، آن‌ها میلیاردر هستند. این 1 درصد احتمالا کمتر از 100 کیف پول هستند که می‌توانند با فروش دارایی خود سودهای ناگهانی کسب کنند."

فریدمن سپس از هاسکینسون پرسید که آیا امکان دارد کاردانو و دوج‌کوین به نحوی با هم همکاری کنند؟ هاسکینسون پاسخ داد:

"بله بسیار سرگرم کننده خواهد بود. اما روال قانونی ما به‌ این صورت است که هر کسی که وارد می‌شود باید دو یا سه سال کار واقعی انجام دهد."

منبع: cryptonews.net

 

اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}