بنیان‌گذار پلی‌گان بر سر عدم توانایی کاردانو، 50 هزار دلار شرط‌‌‌‌ بندی کرد

بنیان‌گذار پلی‌گان، ساندیپ نیل‌وال، توییت پلی‌مارکت را بازنشر نمود. پلی‌مارکت در توییت خود بر سر عدم توانایی کاردانو در ورود به قراردادهای هوشمند قبل از اول اکتبر، مبلغ 20 هزار دلار شرط‌ بندی کرده بود. نیل‌وال پا را فراتر گذاشت و 50 هزار دلار شرط‌ بندی کرد.

کاردانو اخیرا با هاردفورک آلونزو به سمت ادغام قرارداد هوشمند رفته است که طبق برنامه‌ریزی کاردانو، قرار است تا ماه آگوست این اتفاق عملیاتی شود. با این حال پلی‌گان که پیش از این با قراردادهای هوشمند سازگاری داشت، علیه ورود دیرهنگام کاردانو به عرصه قراردادهای هوشمند، جنگ توییتری راه انداخته است.

کاردانو ادعا می‌کند که هاردفورک قراردادهای هوشمند، آنان را به رقیبی در برابر ارزهای دیجیتال سولانا، اتریوم و پولکادات تبدیل خواهد کرد. 

هاردفورک Alonzo White، اولین مرحله ادغام است که قراردادهای هوشمند کاردانو را امکان‌پذیر می‌کند. کاردانو همچنین اعلام کرد که اعضای ProjectCatalyst و بیشتر شرکای پلوتوس به این شبکه خواهند پیوست. همچنین آن‌ها اعلام‌ کردند که 24 ساعت دیگر، شبکه جدید را از نزدیک رصد و رفع اشکالات موجود را شروع خواهند کرد. 

هاردفورک Alonzo White، جانشین Alonzo Blue می‌شود و انتظار می‌رود مرحله سوم هاردفورک، با Alonzo Purple به نمایش درآید که منجر به انتقال عمده قراردادهای هوشمند می‌شود. طبق اعلام بنیاد کاردانو، هاردفورک Alonzo Purple قرار است در ماه آگوست آغاز شود. اخیرا تیم هاردفورک ‌آلونزو، موانع انتقال موفقیت‌آمیز از آلونزو Blue به White را به اشتراک گذاشته بود. 

کاردانو در بسیاری از قول‌های خود مبنی بر این‌که شبکه خود را به رقیب اتریوم تبدیل خواهد کرد، موفق عمل کرده است. با این‌حال طولانی شدن این انتقال و تاخیرهای مداوم به هدفی برای نقد و گاهاً استهزاء کاردانو توسط رقبا تبدیل شده است. 

منبع: cryptonews.net اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}