3 دلیل که بعید است اتریوم به این زودی از بیت کوین پیشی بگیرد

پس از افزایش 13 درصدی در دو روز، ارزش بازار بیت کوین از 800 میلیارد دلار فراتر رفت و به بالاترین ارزش خود در 79 روز رسید. در همان بازه زمانی، اتریوم در دو هفته 45 درصد افزایش یافت و سرمایه شبکه را 340 میلیارد دلار اعلام کرد.

انتظارات مثبت از هارد فورک لندن و اثر تورم احتمالی آن بدون شک نقش مهمی ایفا کرده است؛ اما برخی از سرمایه گذاران همچنان این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه ارزش گذاری اتریوم در برابر بیت‌کوین افزایش می‌یابد. عده‌ای، از جمله دان مورهد، مدیرعامل Pintra Capital انتظار دارند که اتریوم از بیت‌کوین به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده، پیشی بگیرد.

بیت کوین دارای 6 میلیون آدرس به ارزش 1000 دلار یا بالاتر است و 3.67 میلیون آدرس نیز از سال 2020 ایجاد شده است. در همین حال، اتریوم کمتر از نصف آن با 2.7 میلیون آدرس با 1000 دلار است. رشد آلت کوین نیز کندتر بوده و 2.4 میلیون از آن از سال 2020 ایجاد شده است.

این معیار برای اتریوم 55 درصد کمتر است و این شکاف سرمایه بازار را تأیید می‌کند. با این حال، این تجزیه و تحلیل شامل میزان سرمایه گذاری مشتریان بزرگ نمی‌شود. اگرچه روش خوبی برای برآورد این عدد وجود ندارد، اما اندازه‌گیری محصولات قابل معامله با ارزهای رمزنگاری شده می‌تواند یک پروکسی خوب باشد.

 

منبع:

Cointelegragh.com

اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}