درخواست بنیان‌گذار اتریوم از ایلان ماسک


آنتونی دی‌یوریو، بنیان‌گذار اتریوم، طی مصاحبه اخیر خود با BNN بلومبرگ نارضایتی خود را از ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، ابراز کرد.

دی‌یوریو گفت که افرادی مانند ماسک بطور بالقوه می‌توانند باعث ایجاد تغییرات زیادی شوند. وی افزود: "من واقعا امیدوارم که انرژی افرادی مثل ماسک بر روی آموزش مردم باشد و با مسائل مهم شوخی و تفریح نکنند".

ماسک که شخصا اتریوم نیز هولد کرده است، خشم بسیاری از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخته است و دلیل آن تبلیغ دوج‌کوین است که از نظر آنان جوک ارزهای دیجیتال است. در ماه می این تبلیغ ایلان ماسک به انتقال سرمایه بازار به سمت دوج‌کوین به میزان حیرت انگیز 90 میلیارد دلار کمک کرده است. 

ایلان ماسک همچنان با توییت‌ها و رفتارهای خود به تبلیغ دوج‌کوین ادامه می‌دهد اما این نفوذ وی در شبکه‌های اجتماعی در جلوگیری از افت قیمت دوج‌کوین موثر نبود. این ارز دیجیتال نسبت به سقف تاریخی خود در 8 می بیش از 72 درصد افت کرده است. 

دی‌یوریو همچنین از بنیان‌گذارانی که از این روش برای پامپ توکن‌های خود استفاده می‌کنند نیز انتقاد کرد. وی با گفتن این جمله نشان داد که از رشد بازار ارزهای دیجیتال اطمینان دارد: "این حرکتی است که قرار نیست متوقف شود". 

این کارآفرین 46 ساله کانادایی اخیرا پس از اینکه اعلام کرد به دلیل نگرانی بابت امنیت این حوزه قصد ترک آن‌را دارد، خبرساز شد. دی‌یوریو پس از تاسیس دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، اکنون بر روی مسائل بشردوستانه تمرکز کرده است. 

اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}