آیا آیوتا و آوالانچ بزودی قیمت‌شان افزایش می‌یابد؟

داده‌ها نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال آیوتا (با نماد MIOTA) و آوالانچ (با نماد AVAX) از شرایط عالی بازار برخوردار بوده‌اند. این دو ارز رمزنگاری شده به عنوان آلت‌کوین‌های بالقوه برای رشد در نظر گرفته می‌شوند. در حقیقت، قیمت آیوتا و آوالانچ در 30 روز گذشته به ترتیب بیش از 80 و 280 درصد افزایش یافته است.

دلایل افزایش قیمت آیوتا

آیوتا روند صعودی را دارد. طبق داده های CoinMarketCap، قیمت آیوتا در زمان نگارش این خبر1.69 دلار است. این پلتفرم برای معاملات خرد طراحی شده است و به عنوان یک بستر قابل اعتماد در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این، به روز رسانی Hornet باعث افزایش ناگهانی قیمت آیوتا شد. علاوه بر این، زمزمه‌هایی مبنی بر ارتقای Nectar این ارز دیجیتال به گوش می‌رسد که قراردادهای هوشمند آیوتا را فعال کرده و احتمالا منجر به افزایش اخیر قیمت شده است. همچنین شبکه آیوتا در حال ارتقای Firefly، کیف پول اختصاصی خود، است.

دلایل افزایش قیمت آوالانچ

آوالانچ به دلیل کارمزدهای کم و سیستم تشویقی خود محبوبیت پیدا کرده است. اخیراً، بنیاد آوالانچ یک سرمایه‌گذاری نزد گروهی سرمایه‌گذار به رهبری Three Arrow Capital و Polychain Capital را انجام داده است.

علاوه بر این، 230 میلیون دلار جمع آوری شده از طریق سرمایه‌گذاری، به حمایت از نقدینگی آن در اکوسیستم DeFi کمک می‌کند. همچنین شبکه Kyber همچنین بازار ساز خودکار (AMM) خود را در بلاک‌چین آوالانچ راه ‌اندازی کرد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت آوالانچ در زمان نگارش خبر حاضر 74.42 دلار است. قیمت آوالانچ در یک هفته بیش از 30 درصد افزایش یافت. اگر روند صعودی ادامه یابد، قیمت آوالانچ می‌تواند به زودی به اوج تاریخی خود برسد.

{{ likesCount }}
اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}