Dogelon Mars (ELON) چیست؟

در این مقاله ما درباره اطلاعات مربوط به پروژه دوجلون مارس و توکن ELON بحث خواهیم کرد. این ارز با عنوان "اولین ارز بین سیاره‌ای" از نظر فنی یک فورک دوج کوین است و با نام پایتخت مریخ نامگذاری شده است. نشان دوجلون (ELON) است. سازنده این ارز گفته "من امروز و در انتظار ورود اولین مهاجران به مریخ، این ارز را راه اندازی کردم، به یک دلیل کاملاً خاص: برای کمک به مردم در سفر با من. بسیاری از افراد امیدوارند که روزی به ماه برسند. ما می‌خواهیم به مریخ و فراتر از آن برسیم. با این حال، بسیاری از آن افراد درگیر توکن‌های اسکم می‌شوند که قابل فروش نیست. به همین دلیل، جامعه دوجلون متعهد می‌شود که به مرور زمان برای این قربانیان توکن بفرستد تا بدترین روز زندگی تجاری آنها به بهترین روز تبدیل شود و پس از مدتی، آنها می‌توانند در پروازهای منظم ما به مریخ به ما بپیوندند."

لازم به ذکر است که دوجلون مارس توسط ایلان ماسک ایجاد نشده است.


توکن


50٪ از توکن‌ها بعنوان تشکر برای ویتالیک بوترین سوزانده شد. به دنبال مسیر Shiba Inu، نیمی از منبع توکن دوجلون (ELON) بلافاصله برای ویتالیک بوترین سوزانده شد، تا از همان ابتدا توزیع عادلانه حاصل شود.

 50٪ دیگر توکن‌ها برای همیشه در مجموعه نقدینگی Uniswap قفل شده است. نیمی از مقدار توکن بلافاصله به جفت Uniswap ELON  و ETH اضافه شد و برای همیشه قفل شد. این تضمین می‌کند هیچ راهی برای حذف نقدینگی از استخر Uniswap وجود ندارد، بنابراین هرگونه احتمال کاهش نقدینگی اولیه توسط شرکت‌های تجاری را از بین می‌برد.


سوالات متداول دوجلون


آیا پیش فروش شده بود؟

نه، همانطور که اشاره شد، این یک ارز جهانی "عادلانه" است. هیچ پیش فروشی وجود نداشت وهیچ کس بغیر از ویتالیک بوترین توکن ندارد.

ایردراپ وجود دارد؟

سازنده این ارز گفته است این موضوع را به عهده جامعه می‌گذارم تا تعیین کند. من انتظار دارم که این ارز بیش از نه تنها اتریوم بلکه دوج کوین نیز مورد پسند واقع شود.

دوجلون مارس (ELON) را چگونه و از کجا بخریم؟

توکن ELON اکنون در شبکه اصلی اتریوم فعال است. آدرس توکن برای ELON 0x761d38e5ddf6ccf6cf7c55759d5210750b5d60f3  است و می‌توانید آن را از Uniswap تهیه کنید. محتاط باشید و با قرارداد هوشمند متفاوت از این قرارداد، توکن دیگری خریداری نکنید (زیرا به راحتی می‌توان آن را جعل کرد). فقط مطمئن باشید که ETH کافی برای پوشش کارمزدهای معامله در کیف پول خود دارید.

آیا ارزش دوجلون مارس افزایش می‌یابد؟

تمام ارزهای رمزپایه بسیار بی‌ثبات هستند و هیچ تضمینی وجود ندارد. با این حال، دوجلون یک شاخه دوج کوین است و اگر سیر مشابهی را دنبال کند، معامله گران می‌توانند سودهای عمده‌ای کسب کنند.ارزیابی مارکت کپ دوجلون


قیمت فعلی دوجلون مارس در تاریخ 14 مه 2021،  0.00000080 دلار با مارکت کپ 373.25 میلیون دلار است. حجم معاملات 24 ساعته الون در بازارهای صرافی 108.05 میلیون دلار بوده و رتبه بندی آن در  CoinMarketCap  در حال حاضر 149 است.

بهترین مراکز خرید و فروش در دوجلون مارس در حال حاضر Bitrue، BKEX، Uniswap (V2)، LBank  و Bilaxy  هستند.

اشتراک گذاری


وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

{{ getError('email') }}
{{ getError('password') }}