ارز دیجیتال FET، رمز پلتفرم Fetch.Ai است که در فوریه 2019 به بازار عرضه شد. این پلتفرم قادر است کاربران را با استفاده از قراردادهای هوشمند به منابعی از اطلاعات جمع‌آوری شده توسط یک عامل نرم‌افزاری متصل کند. پروژه Fetch.Ai از نرم‌افزار متن باز استفاده می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا در هر صنعتی از آن کمک گرفته و استفاده کنند.

ارز دیجیتال FET با استفاده از استاندارد ERC-20 در بستر بلاک چین اتریوم کار می‌کند و بلاکچین مخصوص به خود را ندارد. تیم برنامه‌نویس این ارز دیجیتال، پروژه Fetch را به عنوان خالق یک بازار غیرمتمرکز برای داده‌های دیجیتالی در آینده می‌بیند.

تعداد کل عرضه توکن‌های ارز دیجیتال FET برابر 1.15میلیارد توکن است و در مارس 2021، 65 درصد از کل تعداد توکن‌ها استخراج شده است. برای استخراج ارز رمزنگاری شده FET، از مکانیزم اجماع اثبات کار مفید (UPoW) استفاده می‌شود.

در حال حاضر ارزش بازار FET تقریباً 174.52 میلیون دلار است. ارز دیجیتال FET در رتبه 151 بازار قرار گرفته و 0.01 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.20 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان FET

نقطه طلایی ورود 0.04 تا 0.07
نقطه منطقی ورود 0.075 تا 0.1

قیمت کنونی برای هولدرهای پنج ساله، نقطه ورود مناسبی است؛ اما احتمال ریزش این ارز دیجیتال زیاد است.

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال FET را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال FET می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.