کوزاما با نماد KSM یک شبکه موازی با پولکادات Polkadot است که در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شده است. این پروژه ساختار مشابهی با پولکادات داشته، با این تفاوت که عملکرد بسیار سریعتری دارد.

یکی از اهداف راه‌اندازی کوزاما، آگاه‌سازی توسعه‌دهندگان شبکه پولکادات از هر گونه خطا یا آسیب‌پذیری است. به همین منظور، کدهای کوزاما مشابه کدهای پولکادات است و در واقع محیطی برای آزمایش و تست ویژگی‌های جدید پولکادات به شمار می‌آید. در صورت وجود هرگونه نقص یا خطا در کد کوزاما، توسعه‌دهندگان فرصت دارند تا ویژگی‌های مشکل‌دار را حل کرده و در نتیجه خطا را برطرف کنند. زمانی که مشکل برطرف شد و ویژگی‌ها بهینه شدند، آن‌گاه به شبکه پولکادات منتقل می‌شوند. ارز دیجیتال KSM توسط دکتر گاوین وود ایجاد شده است. او بنیان‌گذار پروژه پولکادات است و قبل از آن مدیر ارشد فناوری اتریوم و بنیان‌گذار وب۳ بود.

همچنین، KSM دارای یک سیستم حاکمیت داخلی قوی است که به کاربران اجازه می‌دهد تصمیم‌گیری در مورد تغییرات و بهبودهای شبکه را داشته باشند.

برای اینکه در مورد این ارز اطلاعات بیشتری کسب کنید، شما را به خواندن مقاله شبکه کوساما (Kusama Network) چیست؟ که جدیداً در داخل سایت گذاشته شده، دعوت می‌نماییم.

در حال حاضر ارزش بازار KSM تقریباً 216.02 میلیون دلار است. ارز دیجیتال KSM در رتبه 123 بازار قرار گرفته و 0.01 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 27.45 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان KSM

نقطه طلایی ورود 17 تا 20
نقطه منطقی ورود 21 تا 23

افرادی که تمایل به هولد این ارز دیجیتال دارند می‌توانند به اندازه ۱۰ درصد از دارایی‌شان روی این ارز سرمایه‌گذاری کنند.

چگونه ارز دیجیتال KSM را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال KSM می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.