FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتال OMG یا اومیسه‌گو (OmiseGo) یک ارز غیرمتمرکز بوده و پرداخت‌های ارز دیجیتال در شبکه بلاکچین را بهبود می‌بخشد. این پروژه پشتوانه مالی خوبی دارد. پروژه OmiseGo بر اساس گواهی اثبات سهام اتریوم (POS) اجرا می‌شود و به داشتن یک سیستم شفاف و عمومی در شبکه‌های پرداخت کمک می‌کند.

شرکت Omise در سال 2013 در بانکوک تایلند توسط جون هاسگاوا و دونیه هرینسوت تاسیس شد. پروژه OMG توسط بانک تایلند و وزارت دارایی تایلند (TMF) نیز حمایت شد و در سال 2017 اولین سرمایه خود به ارزش حدود 25 میلیون دلار را به دست آورد. نکته قابل توجه این است که چندین بنیانگذار Ethereum در تیم پروژه وجود دارد. همچنین شرکت‌های بزرگی مانند Alipay و McDonald’s روی ارز دیجیتال OMG سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

در حال حاضر ارزش بازار OMG تقریباً 80.21 میلیون دلار است. ارز دیجیتال OMG در رتبه 279 بازار قرار گرفته و 0.006 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.53 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان OMG

نقطه طلایی ورود 0.2 تا 0.35
نقطه منطقی ورود 0.36 تا 0.5

البته الان هم نقطه ورود مناسبی است و می‌توانید حدود ۸ تا ۱۰ درصد از سرمایه خود را وارد این ارز دیجیتال بکنید.

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال OMG را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال OMG می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.