ارز دیجیتال ONT متعلق به پلتفرم Ontology است. آنتولوژی بیشتر برای حذف مشکلات و موانع همکاری بین صنعت بلاک چین و مشاغل طراحی شده است. کسب و کارها می‌توانند بدون نیاز به دانش بلاک چین از این فناوری استفاده کنند.

آنتولوژی یک پلتفرم بلاک چین است که برای ادغام و انطباق با سایر بلاک چین‌های خصوصی و عمومی ایجاد شده است تا شرکت‌ها بتوانند از نوآوری‌های این پروژه نهایت استفاده را ببرند. این بلاک چین به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌ها را به صورت عمومی و خصوصی ذخیره کنند. Ontology یکی از پروژه های جدید بلاک چین است که تیم آن معتقد است انقلابی در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین ایجاد خواهد کرد.

معماری بلاک چین این پروژه منحصر به فرد است و عملکردهای آن با دقت طراحی شده است تا یک اکوسیستم کامل را ایجاد کند که همه ذینفعان و کارآفرینان بتوانند برای استفاده از فناوری بلاک چین به آن بپیوندند.

در حال حاضر ارزش بازار ONT تقریباً 167.33 میلیون دلار است. ارز دیجیتال ONT در رتبه 152 بازار قرار گرفته و 0.01 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.18 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان ONT

نقطه طلایی ورود 0.09 تا 0.13
نقطه منطقی ورود 0.13 تا 0.15

هولدرهای عزیز الان زمان خیلی مناسبی برای خرید هست و 10 تا نهایتا 15 درصد از سرمایه خودتان را به این ارز تخصیص دهید.

چگونه ارز دیجیتال ONT را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال ONT می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.