بنیانگذار SkyBridge Capital آنتونی اسکاراموچی، یکی از کهنه‌کاران صندوق سرمایه‌گذاری می‌گوید: بیت کوین طی 12 ماه جاری در مسیر رشد بیش از 200‌درصدی قرار دارد.

آنتونی در مصاحبه‌ای جدید در CNBC Squawk Box می‌گوید که پذیرش مستمر بیت کوین باعث افزایش ارزش و کاهش نوسان قیمت می‌شود.

او می‌گوید: کاش می‌توانستم حرکت‌های قیمت را خودم درک کنم. من از زمانی صحبت می‌کنم که قیمت مدت طولانی، هفته به هفته، روز به روز در مقابل حرکت قیمت مقاومت می‌کرد. نکته‌ای که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که بیت‌کوین در آن منحنی پذیرش قرار دارد. اگر به وب 1 برگردید، بیت کوین از این منظر، به نوعی در نقطه 1999 قرار دارد. فقط تصور کنید که از وب 1 به کجا رسیدیم.

نظر من این است که تا زمانی که بیش از یک میلیارد کاربر نداشته باشید، این یک پوشش تورم یا حفظ سرمایه نیست. بنابراین در حال حاضر، تا زمانی که به آن منحنی پذیرش برسیم، بیت کوین بسیار پر‌نوسان‌تر از آن چیزی خواهد بود که مردم دوست دارند و مردم به آن به‌عنوان معامله‌ای ریسک‌پذیر یا کم ریسک نگاه می‌کنند.

اسکاراموچی پیش‌بینی می‌کند بیت‌کوین ظرف یک سال به 200000 دلار افزایش می‌یابد که 219 درصد بیشتر از ارزش فعلی است. با این حال، او هشدار می‌دهد که بیت کوین در موارد رخدادهای فاجعه‌بار پیش‌بینی‌نشده در معرض خطر کاهش تا 15 درصدی است.

می‌توانید شوک‌هایی مانند جنگ دریافت کنید و خدای ناکرده با یک فاجعه تروریستی یا چیزی شبیه به آن مواجه شوید که می‌تواند بیت کوین را 10 یا 15 درصد کاهش دهد، اما من فکر می‌کنم به دلیل تقاضای ETF‌ها و محرک‌های احتمالی چیزهایی مانند شبکه‌های فروش گسترده‌ای که وارد این فضا می‌شوند، بهتر از 401 هزار بازار موجود خواهید داشت.

بنابراین من فکر نمی‌کنم که شما 50% نزول داشته باشید، اما می‌توانید 10% یا 15% نزول داشته باشید، فقط به این دلیل که هنوز دارایی‌ای با ریسک است. اما من فکر می‌کنم در درازمدت با هاوینگ این هفته، بیت کوین احتمالا بین 170,000‌دلار تا 200,000‌دلار معامله می‌شود و این با وضعیتی که بیت‌کوین در طول 15 سال داشته است، مطابقت دارد.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با 1.5 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با قیمت 62594 دلار معامله می‌شود.

منبع : DAILYHODL

لینک خبر: افزایش 219‌درصدی بیت کوین