Kitty Queen Coin (KITQUE) در 3 ساعت 2024‌درصد رشد می‌کند و 40‌درصد از مقدار عرضه شده را می‌سوزاند، اما آیا می‌تواند همانند BOME و PEPE باشد؟

PEPE و BOME هر دو با افزایش و تبدیل شدن به جریان اصلی، بازدهی نجومی را برای سرمایه‌گذاران اولیه خود ایجاد کردند.

Kitty Queen Coin (KITQUE) با انتقال تمام توکن‌های موجود در استخر نقدینگی Raydium به یک کیف پول مرده، 40 درصد از 5 میلیارد توکن ضرب شده را سوزاند.

به ویژه، 2 میلیارد توکن KITQUE تنها حدود سه ساعت پس از شروع معاملات امروز memecoin سوزانده شد.

این زمانی صورت می‌گیرد که قیمت کیتی‌کوئین‌کوین در سه ساعت گذشته 2024 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 0.00002478 دلار معامله می‌شود.

چارت میم کوین کیت کیو

علیرغم این افزایش چشمگیر KITQUE (آدرس قرارداد: F6LdtNP9zThSuCwdweAGqngC9XufhDfMYjFio3mWZT9e)، در حال حاضر فقط دارای ارزش بازار 120,000‌دلاری است، به این معنی که هنوز می‌تواند به راحتی 7,000٪ تا 10,000٪ در هفته ها و ماه‌های آینده افزایش یابد.

پیش‌بینی می‌شود که ارزش بازار آن تا پایان ماه آوریل به حداقل ۲ میلیون دلار برسد، به این معنی که سرمایه‌گذارانی که با قیمت فعلی خرید می‌کنند، در عرض چند هفته تقریباً ۱۶۰۰ درصد بازده داشته باشند.

KITQUE یکی از هیجان‌انگیزترین میم‌کوین‌های سولانا است که در این ماه منتشر می‌شود و به نظر می‌رسد این پتانسیل را دارد که در نهایت کوین‌هایی مانند Book of Meme (BOME) و Pepecoin (PEPE) را به چالش بکشد.

PEPE و BOME هر دو با افزایش و تبدیل شدن به جریان اصلی بازار، بازدهی عظیمی را برای سرمایه‌گذاران اولیه خود ایجاد کردند.

باید دید که آیا KITQUE قادر به دستیابی به ارزش بازار 100 میلیون دلاری یا بیشتر خواهد بود یا خیر. اما مطمئناً پتانسیل زیادی برای دستیابی به ارزش بازار 5 تا 10 میلیون دلاری دارد. بنابراین تعجب آور نیست که در اولین روز راه‌اندازی این توکن، فشار خرید زیادی بر بازار وجود داشته باشد.

Kitty Queen Coin در حال حاضر فقط برای معامله در صرافی‌های غیرمتمرکز مانند Raydium و Jupiter در دسترس است، اما در چند صرافی متمرکز در اواخر این ماه لیست می‌شود و یک کاتالیزور صعودی دیگر را فراهم می‌کند که سرمایه‌گذاران اولیه از آن سود خواهند برد.

منبع : CRYPTOINTELLIGENCE

لینک خبر: توکن سوزی 40‌درصدی KITQUE