در میان ایردراپ‌ها و ارزهایی که لیست می‌شوند مراقب سایت های BounceBit جعلی باشید.

BounceBit، یک پروتکل بازپرداخت بیت کوین (BTC)، راه‌اندازی رسمی شبکه اصلی خود را ساعت 02:30 UTC امروز اعلام کرد. کمی بعد، از ساعت 08:30 تا 10:00 UTC، این شرکت ایردراپ توکن BB خود را آغاز خواهد کرد.

علاوه بر لیست مورد انتظار توکن‌های BB در صرافی‌های ارزهای دیجیتال، KuCoin و Gate.io هم قرار است حضور خود را در بازار گسترش دهند. هر دو صرافی از ساعت 10:00 UTC امروز عملیات معاملاتی را برای توکن‌های BB آغاز خواهند کرد.

اگر چه هشدار یک پلیس امنیت سایبری این هیجان را کاهش داده است. مدیر اطلاعات و امنیت در SlowMist، که به عنوان 23pds شناخته می‌شود، یک خطر قابل توجه را خاطر‌نشان کرده است. اولین نتیجه جستجوی گوگل برای “BounceBit” یک سایت فیشینگ به نام bouncbit.io است که امنیت کاربران را تهدید می‌کند.

پس از این هشدار، BounceBit لینک‌های رسمی ایردراپ و پشتیبانی مشتری را در حساب X (توئیتر) خود اعلام کرده است. BounceBit همچنین هشدار داد هر توییتی زیر سلسله اعلامیه‌های رسمی خود که از نام و پیوندهای پست آن استفاده می‌کند، احتمالاً کلاهبرداری است.

راه‌اندازی شبکه‌های اصلی BounceBit و ایردراپ توکن BB پس از آن صورت گرفت که این پروتکل در اوایل سال جاری بودجه اولیه 6‌میلیون دلاری را تضمین کرد. Blockchain Capital و Breyer Capital این دور را با مشارکت نهادهای مختلف سرمایه‌گذاران بزرگ و سرمایه‌گذاران حامی استارتاپ‌ هدایت کردند. علاوه بر این، در ماه آوریل، آزمایشگاه‌های بایننس، سرمایه‌گذار بزرگ و بازوی توسعه بایننس، مبلغی نامشخص در BounceBit سرمایه‌گذاری کرد.

قلب این پروژه BounceBit، معرفی یک مکانیسم بازیابی بیت کوین است. این شرکت در حال راه‌اندازی زیرساخت امنیت مشترک مشتریان (SSC) است که با زنجیره بازگرداندن بیت کوین شروع می‌شود.

این مکانیسم شامل یک سیستم توکن دوگانه است که در آن هم اعتبارسنجی‌ BTC و هم BB را شامل می‌شود. بنابراین، چنین مکانیزمی امنیت و ثبات پلتفرم را افزایش می‌دهد.

همانطور که DeFiLlama در 13 می گزارش داد، BounceBit دارای ارزش کل قفل شده (TVL) 448.65‌میلیون دلار است. با توجه به پشتوانه آن، قابل قبول است که راه‌اندازی شبکه اصلی BounceBit و ایردراپ توکن‌های BB مورد توجه جامعه ارزهای دیجیتال و جذب کلاهبرداران باشد.

منبع : BEINCRYPTO

لینک خبر: مراقب سایت های BounceBit جعلی باشید