یک نهنگ بزرگ ارز دیجیتال، دیروز در جریان سقوط بازار، تمام ذخایر خود را از سه آلت کوین فروخت. بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای، یک نهنگ بزرگ ارزهای دیجیتال، حجم زیادی از آلت کوین‌ها را در طول ریزش دیروز فروخت.

در بازار مالی غیرمتمرکز (DeFi)، طبق گزارش‌ها، یک نهنگ ارز دیجیتال که با شناسه کوتاه 0x57d شناخته می‌شود، ۴.۴۱ میلیون دلار در سه توکن DeFi به صرافی بایننس منتقل کرده است. تمام این تراکنش‌ها را در عرض ۱۳ دقیقه انجام شد.

نهنگ مذکور ۵۴۶,۲۶۸ توکن یونی سواپ (UNI) به ارزش ۳.۶۸ میلیون دلار، ۲۵۰ توکن Maker (MKR) به ارزش ۶۵۵,۰۰۰ دلار و ۲۰۱,۹۱۴ توکن (1INCH) به ارزش ۷۶,۰۰۰ دلار به صرافی بایننس منتقل کرد. قیمت‌ این توکن‌ها در زمان انتقال به ترتیب برای UNI، MKR و 1INCH، معادل ۶.۷۳، ۲.۶۲۱ و ۰.۳۷۷ دلار بود.

پس از این انتقال وجه‌ها، نهنگ با بستن رسمی اولین تراکنش‌ها برای MKR، UNI و 1INCH، سود قابل توجهی به دست آورد. نهنگ با معامله ۱,۳۹۰ توکن MKR بین ۱۹ آگوست ۲۰۲۳ تا ۱۴ آوریل ۲۰۲۴، سود خالص ۱.۱۴ میلیون دلاری (افزایش ۷۶.۱ درصدی) کسب کرد.

به طور مشابه، وی بین ۱۲ می ۲۰۲۲ تا ۱۴ آوریل ۲۰۲۴، با انجام معاملات روی ۵۴۶,۲۶۸ توکن UNI، سود خالص ۳۷۵,۰۰۰ دلاری (افزایش ۱۱.۳ درصدی) به دست آورد. در نهایت، نهنگ مذکور با انجام معاملات روی ۷۰۱,۹۱۴ توکن 1INCH بین ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ تا ۱۴ آوریل ۲۰۲۴، سود خالص ۱۰۰,۰۰۰ دلاری (افزایش ۴۰.۲ درصدی) کسب کرد.

با وجود این معاملات سودآور، نهنگ مذکور هنوز مقدار کمی معادل ۷,۵۵۰ توکن ENS (به ارزش ۹۳.۵ هزار دلار) و ۶۳,۰۳۰ توکن LQTY (به ارزش ۵۸.۸ هزار دلار) را در اختیار دارد. در حال حاضر هر دوی این توکن‌ها باعث ایجاد ضررهای تحقق نیافته برای نهنگ شده‌اند.

منبع: bitcoinsistemi

لینک خبر: نهنگ بزرگ سه آلت کوین خود را فروخت.