شرکت استخراج بیت کوین، بیت فارمز، بن گاگنون را به عنوان مدیرعامل ارتقا داده است زیرا با احتمال تصاحب بیت فارمز توسط Riot Platforms مواجه است و مسیر استراتژیک خود را بررسی می‌کند. شرکت استخراج کانادایی این تغییر را روز دوشنبه اعلام کرد و گاگنون بلافاصله نقش جدید خود را بر عهده گرفت.

این تغییر رهبری پس از تلاش Riot Platforms برای خرید Bitfarms در ماه آوریل انجام شد، پیشنهادی که هیئت مدیره بیت فارمز آن را رد کرد. با وجود این، Riot به خرید سهام بیشتر ادامه داد و خواستار برگزاری مجمع سهامداران برای برکناری نیکلاس بونتا، مدیرعامل سابق و آندرس فینکیلستاین، مدیر عامل فعلی شد. در تلاشی برای متقاعد کردن سهامداران، Riot وب سایتی را در روز دوشنبه راه اندازی کرد که از حاکمیت شرکتی بیت فارمز انتقاد کرد.

شرکت بزرگ استخراج بیت فارمز

بیت فارمز بیان کرد که همچنان به تعهد خود نسبت به سهامداران وفادار است. این شرکت تاکید کرد که مدیران آن بر روی بهتر شدن منافع همه سهامداران متمرکز هستند. کمیته ویژه‌ای از مدیران مستقل، در حال انجام بررسی جامع جایگزین‌های استراتژیک برای به حداکثر رساندن ارزش سهامداران است.

Gagnon در سال 2019 به عنوان مدیر توسعه کسب و کار به بیت فارمز پیوست و بعدا در سال 2020 مدیر عملیات استخراج و در سال 2021 مدیر ارشد شد. هدف ارتقای او به عنوان مدیر عامل، استفاده از تجربیات و بینش گسترده گاگنون است زیرا بیت فارمز به دنبال گسترش در زمینه‌های جدید مانند تولید انرژی، بازیافت گرما، تجارت انرژی و محاسبات با عملکرد بالا برای هوش مصنوعی است.

رئیس نیکلاس بونتا به رهبری گاگنون ابراز اطمینان کرد. بونتا در بیانیه‌ای گفت: «ما مشتاقانه منتظریم تا از بینش و تجربه بن گاگنون در حین گسترش و تنوع شرکت استفاده کنیم.

Riot Platforms

مجمع سهامداران دعوت شده توسط Riot هنوز تشکیل نشده است. Riotدر بیانیه‌ای جان دلانی، امی فریدمن و رالف گوهرینگ را برای پیوستن به هیئت مدیره بیت فارمز نامزد کرده است و نشان می‌دهد که حرکت خود را برای به دست آوردن کنترل این شرکت آغاز نموده است.

Gagnon نسبت به آینده بیت فارمز خوشبین است. او گفت: «من از پتانسیل پیش رو دلگرم هستم و به توانایی تیم‌مان برای دستیابی به اهداف‌مان اطمینان دارم.

Bitfarms در یک مقطع حساس قرار دارد. با تلاش‌های مستمر Riot برای تصاحب این شرکت باید با دقت گام‌های بعدی خود را برای حفظ استقلال و تقویت رشد برنامه‌ریزی کند. نتیجه مجمع سهامداران برای جهت گیری آینده شرکت حیاتی خواهد بود.

به طور خلاصه، انتصاب بن گاگنون به عنوان مدیر عامل یک لحظه کلیدی برای بیت فارمز است. رهبری او زمانی آغاز می‌شود که شرکت با فشار Riot Platforms مواجه می‌شود و استراتژی‌ها را برای به حداکثر رساندن ارزش سهامداران بررسی می‌کند. ماه‌های آینده بسیار مهم خواهد بود زیرا Bitfarms برای تثبیت رهبری و کشف فرصت‌های تجاری جدید تلاش می‌کند.

منبع خبر: coinpaprika

لینک مطلب: بیت فارمز مدیر عامل جدید منصوب کرد