NEAR و STX ارزهایی هستند که رشد قیمتی قابل توجهی داشتند. همچنین TON و AVAX بعد از آنها توانستند رشد نسبتا خوبی از خود نشان دهند.

بیت کوین در هفته‌ای که گذشت نوسانات قیمتی بحث برانگیزی ایجاد کرد به طوری که به پایین‌ترین حد در ده روز گذشته خود سقوط کرد و یک روز بعد توانست اصلاح قیمتی به اندازه 5000 دلار داشته باشد اما نتوانست شتاب افزایش قیمتی خود را حفظ کند. آلت کوین‌ها نیز در هفته گذشته ریزش قابل توجهی داشتند اما اکثر آنها پس از اصلاح قیمتی دیروز روند صعودی داشتند و مارکت آنها سبز رنگ شد.

هفته پر نوسان قیمتی بعد از شکسته شدن قیمت 71000 دلاری بیت کوین آغاز شد که منجر به کاهش 2000 دلاری قیمت شد.

پس از اینکه قیمت یک بار دیگر به 70000 دلار رسید خرس‌ها توانستند یک حرکت نزولی شدید ایجاد کنند و قیمت را به 66000 دلار برسانند آنها توانستند فشار فروش را در ساعت بعدی حفظ کنند و موفق شدند قیمت بیت کوین را به پایین‌ترین سطح 10 روز گذشته خود یعنی 64500 دلار برسانند، در همین حال اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دولت امریکا 2000 بیت کوین به کوین بیس منتقل نموده منتشر شد. ترس از فروش بیت کوین‌های انتقال داده شده باعث شد قیمت به طور قابل توجهی کاهش یابد.

پس از این سقوط قیمتی بیت کوین توانست واکنش خوبی نشان دهد و یک روز بعد تقریباً 5000 دلار افزایش یافت و به بیش از 69000 دلار رسید، هرچند این روند افزایشی کوتاه بود و دیروز قیمت بیت کوین به 66000 دلار کاهش یافت. در حال حاضر گاوها توانستند روند بازار را به دست بگیرند و قیمت بیت کوین را به 68000 دلار نزدیک کنند و ارزش بازار را به  1.340تریلیون دلار برسانند. همچنین سهم بیت کوین از کل بازار تسلط 50.3 درصدی است.

نمودار بیت کوین

اکثر آلت کوین‌ها در چند روز گذشته عملکرد خوبی نداشتند و قیمت آنها کاهش یافت ولی در حال حاضر نمودار آنها سبز رنگ شده است.

DOT ,SHIB ,SOL ,XRP ,ADA ,ETH ,BNB افزایش قیمت داشتند و روز گذشته 1 تا 2 درصد رشد قیمت از خود نشان دادند.

 TON با افزایش 4 درصدی قیمت و AVAX با 2.7 درصد افزایش توانستند عملکرد بهتری داشته باشند. در حال حاضر TON با 5.3 دلار و AVAX با 46 دلار معامله می شوند. Doge coin با افزایش 5 درصدی قیمت قابل توجه‌ترین جهش را داشته و توانست 0.18 دلار را پس بگیرد. NEAR و STX آلت کوین‌های دیگری هستند که عملکرد خوبی داشتند و رشد 5 تا 6 درصدی از خود نشان دادند.

بازار کریپتو

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از دیروز حدود 30 میلیارد دلار افزایش یافته است و در CG به 2.665 تریلیون دلار رسیده است.

منبع خبر: cryptopotato

لینک مطلب: بیت کوین 68000 دلار را به چالش می‌کشد