شمارش معکوس برای هاوینگ بیت کوین شروع شد و اهداف قیمتی بیت کوین برای ۷ روز آینده بصورت زیر خواهد بود.

بیت کوین تنها در طی 24 ساعت گذشته 5 درصد سقوط کرد، اما هنوز هم می‌تواند دید مثبتی برای همه اینها داشته باشد.

  • جو روانی نزولی تسلط خود را در بازار بیت کوین حفظ کرد.
  • کینگ‌کوین ممکن است قبل از یک رالی دیگر به 64 هزار دلار سقوط کند.

بیت کوین (BTC) طی 24 ساعت گذشته یک اصلاح قیمت بزرگ را ثبت کرد، اصلاحی که می‌توان آن را به احتکار در بازارهای سنتی و عدم اطمینان از عوامل سیاسی و جغرافیایی نسبت داد. زمانبندی در اینجا مهم است، به خصوص که بیت کوین کمتر از یک هفته دیگر در انتظار هاوینگ بعدی خود است.

با این حال، سرمایه‌گذاران نباید امید خود را از دست بدهند، زیرا این احتمال وجود دارد که ارز دیجیتال به زودی از نظر نموداری اصلاح شود.

طبق گزارش CoinMarketCap، قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، 67241.90‌دلار با ارزش بازار بیش از 1.32‌تریلیون دلار معامله میشد.

این کاهش قیمت، بیت کوین را به موضوعی برای بحث در فضای کریپتویی تبدیل کرد که افزایش حجم جو اجتماعی آن نیز گواه همین موضوع است. اگر چه، نمودار به لحاظ روانی وارد ناحیه منفی شد، به این معنی که جو روانی نزولی سلطه خود را در بازار حفظ کرد.

سنتیمنت بیت کوین

با این حال، اصلاح فوق ممکن است فقط یک فریب باشد.

کاپیتان فایبیک، تحلیلگر محبوب رمزارز، اخیراً توییتی را به اشتراک گذاشته است که در آن بروزرسانی جالبی را عنوان کرده است. همانطور که گفته شد، قیمت BTC همچنان با یک الگوی صعودی حرکت می‌کند. شکست موفقیت آمیز بالای الگو می‌تواند منجر به رسیدن BTC به سقف جدید قیمتی در هفته‌های آینده شود. البته قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین به 66 هزار دلار بازگردد.

نگاه AMBCrypto به معیارهای بیت کوین نشان داد که بیت کوین ممکن است در کوتاه‌مدت بیشتر سقوط کند.

تجزیه و تحلیل ما از داده‌های CryptoQuant نشان داد که سپرده خالص کریپتو در صرافی‌ها در مقایسه با میانگین هفت روز گذشته بالا بوده است. نقدینگی نیز در حال افزایش بود که نشانه‌ای از فشار فروش بالا بود.

معاملات بیت کوین

علاوه بر این، aSORP (آمارهای تحلیلی برآوردی و شاخص‌های بازار و حداقل سودآوری شرکت‌ها) بیت‌کوین قرمز بود، به این معنی که سرمایه‌گذاران بیشتری برای کسب سود اقدام به فروش کرده‌اند. علاوه بر این، سود و زیان خالص غیر واقعی بیت کوین (NULP) نشان داد که سرمایه‌گذاران در مرحله «امید» هستند، مرحله‌ای که در آن سودهای غیر واقعی بالایی دارند. همه این معیارها حاکی از یک روند نزولی بیشتر است.

بر اساس تجزیه و تحلیل ما از داده‌های Hyblock Capital، اگر روند نزولی ادامه یابد، قیمت BTC ممکن است به زودی به 66 یا 64‌هزار دلار برسد. هنگامی که بیت کوین به آن سطح رسید، اگر بیت کوین الگوی صعودی شکل گرفته در نمودار خود را تست کند، شانس اصلاح سریع، بالا خواهد بود. با این حال، اگر بیت کوین نتواند این الگو را تست کند، سرمایه‌گذاران ممکن است شاهد کاهش بیت کوین به 57‌هزار دلار باشند.

پیش بینی بیت کوین

اگرچه چندین معیار سیگنال‌های نزولی را نشان می‌دهند، بیت‌کوین یک ترفند در آستین خود دارد که می‌تواند به وارونه کردن وضعیت کمک کند. پادشاه کریپتوها منتظر هاوینگ بعدی خود در کمتر از یک هفته است. هاوینگ نرخ ماینینگ بیت کوین را کاهش می‌دهد. این کاهش می‌تواند منجر به افزایش تقاضای بیت کوین شود و به افزایش قیمت آن کمک کند.

علاوه بر این، این رویداد همچنین می‌تواند جو روانی صعودی را برای این کوین تحریک کند، که می‌تواند به اصلاح بیت کوین در روزهای آینده کمک کند.

منبع : AMBCRYPTO

لینک خبر: شمارش معکوس هاوینگ بیت کوین