کتی وود که یک سرمایه‌گذار مشهور و معتبر است، پیش بینی قبلی خود را برای قیمت بیت کوین به روز کرد. او ابتدا پیش ‌بینی می‌کرد که بیت‌کوین به ۱.۵ میلیون دلار برسد، اما اکنون می‌گوید که می‌تواند حتی بالاتر هم برود.

کتی وود، مدیرعامل Ark Invest، به دلیل پیش ‌بینی‌های جسورانه درباره بیت ‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال مشهور است. حتی با وجود اینکه برخی از افراد در پیش ‌بینی‌های او تردید دارند، هنوز هم مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و تحلیلگران است.

در طول یک رویداد به نام روز سرمایه‌گذار در نیویورک، وود یک پیش بینی شگفت انگیز جدید انجام داد. او گفت که معتقد است قیمت بیت کوین می‌تواند تا سال 2030 به 3.8 میلیون دلار برسد.

کتی وود پیش بینی خود را اینگونه توضیح داد:

“سال گذشته گفتیم که بیت کوین در بهترین سناریو می‌تواند به 1.5 میلیون دلار برسد. اکنون با توجه به اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار اجازه سرمایه‌گذاری در بیت کوین را به سرمایه‌گذاران نهادی داده است، انتظار داریم آنها حدود 5 درصد از پرتفوی خود را به بیت کوین اختصاص بدهند. اگر آنها این کار را انجام دهند، که ما معتقدیم در طول زمان انجام خواهند داد، این به تنهایی ارزش تخمینی بیت کوین را به 2.3 میلیون دلار افزایش می‌دهد.”

کتی وود معتقد است که اگر سرمایه‌گذاران بزرگ شروع به سرمایه‌گذاری زیادی برای بیت کوین کنند، قیمت آن می‌تواند تا سال 2030 به 3.8 میلیون دلار برسد. اگر این اتفاق بیفتد، حتی یک سرمایه‌گذاری کوچک 1000 دلاری که امروز انجام می‌شود، می‌تواند به بیش از 60000 دلار برسد.

با این حال، برخی از تحلیلگران در پیش بینی وود تردید دارند. آنها فکر می‌کنند بعید است که بیت کوین تنها در 5.5 سال به چنین قیمت بالایی برسد.

منبع: en.bitcoinsistemi

لینک مطلب: پیش بینی قیمت بیت کوین توسط یک سرمایه‌گذار مشهور