علی‌رغم انتظار بسیاری از مردم BNB یکی از معدود ارز‌هایی بود که پس از هاوینگ بیت کوین رو به افزایش رفت.

در حال حاضر، اگرچه هاوینگ در همان لحظه تأثیر زیادی بر BNB نداشته است، وضعیت می‌تواند به زودی بی ثبات شود.

عملکرد قیمت BNB در هفته گذشته بی ثبات بود، زیرا ارزش آن نزدیک به 7٪ کاهش یافت. با این حال، پس از هاوینگ بیت کوین، قیمت تا حدودی تثبیت شد زیرا قیمت این کوین در 24 ساعت گذشته تنها 0.5 درصد کاهش یافت. در زمان انتشار، 556.81 دلار با ارزش بازار بیش از 83.2 میلیارد دلار معامله شد.

در اینجا، جالب است بدانید که در حالی که نوسانات قیمت این کوین کاهش یافت، احساسات صعودی در اطراف آن افزایش یافت. افزایش تمایل به دارایی بیشتر و همچنین افزایش حجم اجتماعی در 19 آوریل نشان‌دهنده محبوبیت آن در فضای رمزنگاری است.

نمودار احساسات bnb

از آنجایی که اخبار بلاک چین این روزها جزء داغ‌ترین اخبار است، روزهای تغییرات کوچک ممکن است به زودی به پایان برسند. طبق یک توییت اخیر از صفحه رسمی بلاک چین در شبکه‌ X، سرمایه‌گذاران ممکن است در روزهای آینده شاهد حجم عظیمی از نقل و انتقالات BNB باشند.

با این حال، سرمایه‌گذاران نگران نباشند، زیرا این انتقال برای مهاجرت بخشی از زنجیره Beacon بلاک چین به زنجیره هوشمند بایننس انجام می‌شود.

بلاک چین قبلاً در نقشه راه خود فاش کرده بود که قصد دارد عملکردهای زنجیره بیکن را به BSC منتقل کند و در نهایت زنجیره بیکن را بازنشسته کند.

از آوریل 2024، اعتبارسنجی‌ها به اعتبارسنجی‌های جدید BSC مهاجرت خواهند کرد و نمایندگان از انتقال مجدد زنجیره‌ای برای سهام خود در BSC استفاده خواهند کرد. این پیشرفت جدید ممکن است باعث افزایش جلب علاقه به زنجیره BNB شود، که می‌تواند منجر به نوسانات بیشتر در جبهه قیمت در روزهای آینده شود.

طبق بررسی داده‌های Hyblock Capital توسط AMBCrypto به منظور یافتن سطوح مقاومت و پشتیبانی احتمالی، اگر یک رالی گاو نر اتفاق بیفتد، اولین مقاومت BNB ممکن است 588 دلار باشد.

به نظر می‌رسد که این مورد صادق است زیرا مقدار قابل توجهی از BNB در آن سطح نقد می‌شود، قسمتی که می‌تواند باعث اصلاح کوتاه مدت قیمت شود.

اگر شکست بیشتر اتفاق بیفتد، ممکن است قیمت توکن به بالای 600 دلار برسد. با این حال، اگر برعکس اتفاق بیفتد و BNB به سمت پایین حرکت کند، ممکن است ارزش آن به حمایت نزدیک به محدوده 500 دلار کاهش یابد.

برای درک بهتر اینکه قیمت توکن در کدام جهت ممکن است حرکت کند، AMBCrypto نمودار روزانه خود را تجزیه و تحلیل کرد.

همانطور که توسط Bollinger Bands نشان‌‌ داده شده است، به نظر می‌رسید قیمت BNB در حال نزدیک شدن به SMA 20 روزه خود است. شکست موفقیت‌آمیز بالای آن می‌تواند منجر به رالی گاوی شود. با این حال، هیچ چیز را نمی‌توان با اطمینان کامل گفت، به ویژه زمانی که MACD یک مزیت نزولی در بازار نشان‌ داده است.

نمودار تکنیکال bnb

منبع خبر: ambcrypto

لینک منبع: BNB پس از هاوینگ