• کاردانو آوریل سختی را سپری کرد اما احساسات ممکن است در ماه می، تغییر کند.
  • قیمت کاردانو به طور بالقوه می‌تواند در طی 1 الی 4 روز آینده شاهد یک رشد فوق العاده باشد.
  • نهنگ‌های ADA را می‌توان دید که به طور انبوه این ارز را خریداری می‌کنند.

با توجه به کوین مارکت کپ، Cardano [ADA] در زمان نگارش این مقاله، پس از افزایش 2 درصدی در یک دوره 24 ساعته، علائم رشد قیمت کاردانو را نشان داد. این اتفاق، پس از ریزش شدید کریپتو در ماه آوریل و ثبت ضرر بیش از 23 درصد در نمودارها می‌باشد.

بر اساس تحلیل AMBCrypto از داده‌های Santiment، رکود بازار فوق‌الذکر درصد سود کل عرضه ADA را از 73 درصد نسبت به ابتدای ماه به 51 درصد در زمان پایان آن کاهش داد.

نمودار کاردانو

با این حال، طبق پیش‌بینی‌های تحلیل‌گر مشهور علی مارتینز فاز اصلاحی ممکن است به زودی به پایان برسد. در نمودار روزانه قیمت کاردانو مارتینز یک سیگنال خرید را روی اندیکاتور TD Sequential مشاهده کرد که نشان دهنده افزایش بالقوه فوری برای 1 الی 4 روز آینده است.

برای درک بهتر پیش بینی، AMBCrypto سایر شاخص‌های فنی کلیدی ADA را بررسی کرد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) به طور پیوسته در 2 تا 3 روز گذشته افزایش یافت، که نشانه‌ای از کاهش فشار فروش قیمت کاردانو است. همان‌طور که گفته شد، احساسات گسترده‌تر هم‌چنان نزولی بود و RSI باید به بالای 40 برسد تا دورنمای افزایش پایدار را توجیه کند. حرکت بالاتر از 50 احساسات صعودی را تقویت می‌کند.

فشار خرید در افزایش حجم On Balance از ابتدای ماه می نیز مشهود بود. در زمان انتشار، عملکرد قیمت ADA را در نمودارها منعکس کرد و امیدها را برای افزایش پایدار افزایش داد.

چارت روزانه کاردانو

کاهش قیمت کاردانو توجه سرمایه‌ گذاران نهنگ را به خود جلب کرد. در 30 آوریل، معاملات به ارزش بیش از 100 هزار دلار به بالاترین سطح خود از نوامبر 2023 رسید. در تجزیه و تحلیل گروه‌های نهنگ مختلف، مشاهدات جالبی آشکار شد. نهنگ‌های کوچک‌تر، با ذخایر ADA از 1000 تا 1 میلیون، تعدادشان کاهش یافت که نشان می‌دهد آن‌ها در حال فروش هستند.

نمودار نهنگ کاردانو

از سوی دیگر، نهنگ‌های بزرگ‌تر در حال تجمع بودند، زیرا تعداد آدرس‌هایی که بین 1 تا 100 میلیون سکه در آن نگهداری می‌شد افزایش یافت. از این رو، مشهود بود که سرمایه قابل توجهی از نهنگ‌های کوچکتر به نهنگ‌های بزرگ‌تر در جریان است.

منبع خبر: AMBCrypto

لینک مطلب: آخرین سیگنال خرید Cardano