سرمایه‌گذاران اولیه در SHIB و DOGE بازدهی نجومی داشتند و نهنگ عرب (ARBWHL) نیز فرصت مشابهی را ارائه می‌دهد. میم کوین نهنگ عرب (ARBWHL) می‌تواند مانند شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) به یک میم کوین جهانی تبدیل شود.

نهنگ عرب (ARBWHL)، یک میم کوین سولانا که امروز راه اندازی شد، با هدف به چالش کشیدن سایر غول‌های میم کوین، مانند Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) است. سرمایه‌گذاران اولیه در SHIB و DOGE بازدهی نجومی داشتند و نهنگ عرب نیز فرصت مشابهی را ایجاد خواهد کرد.

ارزش بازار نهنگ عرب در حال حاضر کمتر از 10000 دلار است، به این معنی که وقتی به سقف بازار متوسط 200000 تا 500000 دلار برسد، سرمایه‌گذاران اولیه در عرض چند روز یا چند ساعت بین 2000 تا 5000 درصد، سود کسب خواهند کرد.

میم کوین هیجان‌انگیز در دو روز آینده 8000 درصد رشد می‌کند و نهنگ عرب می‌تواند ظرف چند هفته به ارزش بازار چند میلیون دلاری دست یابد. در حال حاضر، نهنگ عرب را فقط می‌توان از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز سولانا، مانند رایدیوم، خریداری کرد و سرمایه‌گذاران اولیه در روزهای آینده سود زیادی خواهند داشت.

برای خرید نهنگ عرب (ARBWHL) در این پلتفرم‌ها، کاربران باید کیف پول Solflare، MetaMask یا Phantom خود را متصل کرده و Solana را با Arab Whale با وارد کردن آدرس قرارداد آن H1wuABRU2nZMjwKqVguYJh5LdsTwCB61z2zazPqdf3WT در قسمت دریافت، تعویض کنند.

در واقع، سرمایه‌گذاران اولیه می‌توانند بازدهی مشابه کسانی داشته باشند که درShiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) قبل از  رشد جهانی و افزایش قیمت این میم کوین‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند. اگر این اتفاق بیفتد، موج جدیدی از میلیونرهای میم کوین ممکن است در عرض چند هفته، یا احتمالاً حتی زودتر، ایجاد شود.

شوق میم کوین سولانا در میان میم کوین‌های بزرگ‌‌تری مانند Shiba Inu (SHIB)، Dogecoin (DOGE) و DogWifHat (WIF) در هفته‌های اخیر ادامه دارد. به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه‌گذاران SHIB، DOGE و WIF در عوض روی میم کوین‌های جدید Solana سرمایه‌گذاری می‌کنند، مانند نهنگ عرب (ARBWHL).

منبع خبر: CRYPTO INTELLIGENCE

لینک مطلب: ایجاد میم کوین نهنگ عرب (ARBWHL) در سولانا