ایلان ماسک، مدیر اجرایی تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (Spacex)، که با نام «پدر دوج» نیز شناخته می‌شود، در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که شرکت تولیدکننده خودروهای الکترونیکی وی در آینده نزدیک امکان خرید کالا با دوج کوین را فراهم می‌کند و Dogecoin به اوج‌ جدیدی می‌رسد.

با توجه به داده‌های وبسایت CoinMarketCap تا ساعت 12:53 بامداد پنجشنبه به وقت امریکا، DOGE در ساعات گذشته 16.6 درصد افزایش داشت و پس از آن در هفت روز گذشته رشد 20 درصدی داشت. قیمت این memecoin با 20.46 درصد افزایش در حجم معاملات، به 0.1781 دلار رسید. با این حال، این ارز دیجیتال هنوز 75.24٪ با بالاترین قیمت خود یعنی 0.7376 دلار که در 8 می 2021 مشاهده شد، فاصله دارد.

ایلان ماسک در رویداد We Are Giga در تگزاس در مقابل شرکت‌کنندگان که او را تشویق می‌کردند فریاد زد، Dogecoin to the Moon، دوج کوین به ماه می‌رود.

و در ادامه یکی از شرکت‌کنندگان پرسید: «چه زمانی می‌توانیم تسلا را با Dogecoin بخریم؟»

و جواب داد: بسیاری از مردم نمی‌دانند چرا من از Dogecoin حمایت می‌کنم. در حالی که من در اطراف کارخانه در تسلا قدم می‌زدم بسیاری از افراد گفتند: «آیا می‌توانید از DOGE حمایت کنید؟» حتی در SpaceX، افرادی که در کارخانه‌ها کار می‌کردند، نیز درخواست کردند تا از دوج کوین حمایت کنم.

میلیاردر ایلان ماسک همچنین خاطرنشان کرد که بسیاری از میلیاردرها از بیت کوین (BTC) حمایت می‌کنند اما او به حمایت از Dogecoin ادامه خواهد داد زیرا: «DOGE ارز دیجیتال محبوبی بین مردم است.»

با پایان فوریه، دوج کوین دوباره وارد 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار شد، زیرا سرمایه‌گذاران امیدوار بودند که ایلان ماسک پشتیبانی از memecoin را افزایش دهد. روشن است که دعای سرمایه‌گذاران مستجاب شده است.

منبع خبر: COINEDITION

لینک مطلب: Dogecoin پس از فریاد غیرمنتظره اینفلوئنسر‌ها اوج گرفت