جامعه دوج‌ ویف‌ هت در حال جمع‌آوری 650 هزار دلار برای نمایش این میم روی کره لاس‌وگاس است.

برخی بر این باورند که این حرکت (نمایش دوج‌ ویف‌ هت روی کره لاس‌وگاس) می‌تواند نشانه‌ای از یک “اوج محلی” باشد، اما با گذشت بیش از 24 ساعت از راه‌اندازی، آدرس کیف پول برای جمع‌آوری هزینه، به نصف هدف خود نیز نرسیده است.

افزایش اخیر قیمت بعضی از میم‌ کوین‌ها، برخی از جوامع را به انجام کارهایی سوق داده که بسته به اینکه از چه کسی بپرسید، می‌تواند نشانه‌هایی از هیجان بیش از حد بازار (حباب قیمتی) باشد.

دنبال‌کنندگان و اعضای جامعه‌ی مرتبط با دوج‌ ویف‌ هت (WIF)، که یک ارز دیجیتال موفق بر بستر سولانا است، در حال جمع‌آوری علنی پول برای نمایش تصویر این میم کوین (سگی با کلاه بافتنی صورتی) روی کره‌ی لاس‌وگاس هستند.

کره لاس‌و‌گاس یک سالن سرگرمی کروی‌ شکل است که ظرفیت نشستن بیش از 18600 نفر را دارد. نمای بیرونی آن یک پنل نمایش عظیم است که به طور کامل گنبد آن را پوشانده است. گفته می‌شود که امکان اجاره این گنبد برای نمایش هرچیزی که خریدار می‌خواهد، با هزینه‌ی روزانه‌ی 450 هزار دلار وجود دارد.

صفحه اهدا که با عنوان «قراره یه کلاه روی کره بذاریم» اوایل یکشنبه فعال شد، تا صبح دوشنبه نزدیک به 300 هزار دلار از هدف 650 هزار دلاری را جمع آوری کرده است. کمک‌های مالی فقط به صورت استیبل‌کوین USD Coin (USDC) و به یک کیف پول که توسط پنج نفر کنترل می‌شود، پذیرفته می‌شود.

داده‌های بلاک‌ چین نشان می‌دهد که مبالغ اهدایی از ۱ دلار تا سقف ۹۹۹۹ دلار متغیر است. حتی برخی توسعه‌دهندگان ایده ساخت توکن «کلاه ویف روی کره» را مطرح کرده‌اند، به این امید که ارزش آن به شدت افزایش یابد و به جمع‌آوری کل مبلغ مورد نیاز کمک کند.

در همین حال، این تلاش باعث ایجاد اختلاف نظر در میان کاربران شده است. آن‌ها نمی‌توانند تصمیم بگیرند که آیا نمایش ویف نشانه‌ی رسیدن به اوج چرخه است که در آن، میلیونرهای ارز دیجیتال معمولاً به انجام کارهای عجیب و غریب روی می‌آورند، یا تبلیغی برای محبوبیت بیشتر ویف به شمار می‌رود.

منبع : coindesk

لینک خبر : نمایش دوج ویف‌ هت روی کره لاس‌وگاس