وی با رهبران حوزه استخراج بیت کوین مشغول مذاکره بوده و حمایت خود را از این صنعت اعلام نموده‌ است. همچنین بر اهمیت تولید بیت کوین‌های باقیمانده در آمریکا تأکید کرد و پیشنهاد داد که اولویت این موضوع به تقویت انرژی ملی کمک خواهد‌ کرد.

دونالد ترامپ در دیداری تاریخی با رهبران این صنعت متعهد شد که در ماینینگ بیت کوین، قهرمان شود. ترامپ تاکید کرد که استخراج بیت کوین “ممکن است آخرین خط دفاعی ما” در برابر ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) باشد. او براهمیت تولید بیت کوین باقیمانده در ایالات متحده تاکید کرد و گفت که این امر به تسلط انرژی این کشور کمک می‌کند.

در یک تحول قابل توجه برای صنعت ارزهای دیجیتال، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا، روز سه‌شنبه با چهره‌های کلیدی استخراج بیت کوین ملاقات کرد. در این جلسه، ترامپ با دیوید بیلی، مدیرعامل مجله بیت کوین و چندین ماینر پیشرو بیت کوین آمریکایی، از جمله نمایندگانی از Cleanspark، Riot Platforms و Marathon Digital وارد بحث شد. او متعهد شد از تلاش های استخراج بیت کوین در واشنگتن دی سی و در سطح جهانی حمایت کند.

ترامپ روز چهارشنبه در پلتفرم رسانه اجتماعی خود Truth Social پست گذاشت که: “به ترامپ رای دهید”.

نفرت بایدن از بیت کوین فقط به چین، روسیه و چپ رادیکال کمونیست کمک می‌کند. ما می‌خواهیم تمام بیت کوین باقیمانده در ایالات متحده ساخته شود!!! این به ما کمک می‌کند که بر انرژی مسلط باشیم!!! ترامپ به طور مداوم وعده داده‌است که از ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) توسط فدرال رزرو جلوگیری می‌کند.

ملت ما باید بدانند که ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) توسط فدرال (دولت فدرال ما) به معنای کنترل مطلق بر پول شما است. آنها می‌توانند پول شما را بگیرند شما حتی متوجه نخواهید شد که پولتان رفته‌است. این یک تهدید خطرناک برای آزادی خواهد بود و من از آمدن آن به آمریکا جلوگیری خواهم‌کرد..

منبع خبر: bitcoinnews

لینک منبع: حمایت دونالد ترامپ از استخراج بیت کوین