چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل سابق بایننس جزئیات بیشتری درباره پروژه‌ای که روی آن کار می‌کند را فاش کرد.

مدیر عامل سابق بایننس، چانگپنگ ژائو که با عنوان CZ نیز شناخته می‌شود، اخیرا جزئیات بیشتری در مورد Giggle Academy، یک پروژه آموزشی که از زمان خروجش از بازار ارزهای دیجیتال در حال ایجاد است، ارائه کرده است.

طبق بیانیه CZ، تیم Giggle Academy در حال حاضر از 10 عضو تشکیل شده است که برخی به صورت پاره‌وقت، برخی دیگر به صورت تمام وقت و همگی از راه دور کار می‌کنند. این تیم سه بار در هفته علاوه بر گفتگو‌های کوتاه معمولی، جلسه برگزار می‌کند. استخدام در حال انجام است، با CZ چندین‌بار در هفته مصاحبه می‌کند و هدف آن ایجاد یک تیم 15 نفره در ابتدا است.

طبق اظهارات مدیرعامل سابق بایننس، این تیم محتوای اولین دوره آوایی (انگلیسی) را در زمینه برنامه آموزشی تکمیل و فرآیند تولید دوره را آغاز کرد. در یک تصمیم استراتژیک، تیم ابتدا با استناد به رواج دستگاه‌های اندرویدی در بازارهای هدف و سهولت کار کردن با صفحه‌های لمسی، ابتدا نسخه اندروید پلتفرم را ایجاد کرد.

در اطلاعیه اخیر، ژائو از برنامه‌هایی برای پروژه آموزشی خبر داد که هدف آن دسترسی رایگان کودکان به آموزش با استفاده از تکنیک‌های جدید است. Giggle Academy، یک سازمان غیرانتفاعی است که هیچ درآمدی نخواهد داشت و این طرح از بازی‌های سرگرم‌کننده و یک برنامه یادگیری انعطاف‌پذیر استفاده می‌کند تا آموزش رایگان از پایه‌های 1 تا 12 را برای همه فراهم کند.

راه‌اندازی این پلتفرم جدید در بحبوحه چالش‌های حقوقی مداوم برای ژائو در ایالات متحده انجام می‌شود. سال گذشته، بایننس در حال انجام بخشی از تسویه حساب 4.3 میلیارد دلاری با وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) بود.

ژائو در 21 نوامبر به اتهامات پولشویی اعتراف کرد و طبق مستندات دادگاه در 30 آوریل حکم داده خواهد شد.

منبع : BITCOINSESTEMI

لینک خبر: پروژه فاش شده مدیر عامل سابق بایننس