تحلیل ادعاهای تریدرها و پکیج فروش‌ها

بارها با تبلیغاتی از این دست مواجه شده‌اید:

  • با خریدن پکیج آموزشی ما، ماهیانه ۳۰ درصد سود کسب کنید.
  • من یک تریدرم که به کمک استراتژی شخصی خودم، روزانه ۱۰ درصد سود کسب می‌کنم.
  • پکیج جدید ما به اسم توربو، توانسته هزاران جوان را به کسب سود روزانه بین ۱۰ تا ۱۵ درصد برساند.
  • من با تجربه‌ای که پس از ۸ سال ترید در بازارهای مختلف بدست آوردم، امروز موفق شدم سرمایه‌ام را ماهیانه دوبرابر کنم. تمام نکات را داخل پکیج قرار دادم و این پکیج را بخاطر مردم و شرایط بد اقتصادی، با ۵۰ درصد تخفیف، فقط تا امشب ارائه می‌کنم.
  • رازی که تریدرهای بزرگ می‌دانستند و به ما نمی‌گفتند، همه و همه در این پکیج جمع شده است. با خرید این پکیج با زندگی معمولی خداحافظی کنید.

شما باور می‌کنید؟ قطعا بیشتر انسانها باور می‌کنند و جالب اینجا است که هزینه کرده و مجدد در موقعیتی جدید و با تبلیغی جدید باز هم هزینه می‌کنند و در نهایت باز هم ضرر می‌کنند. اما این پایان ماجرا نیست. متاسفانه باز با تبلیغی دیگر، فریب خورده و باز هزینه می‌کنند.

شاید فکر کنید اینطور نیست؛ اما شوربختانه باید بگوییم دقیقا همینطور هست.

دلیل فروش پکیج‌های ترید

افرادی که این پکیج‌های ترید را می‌خرند به چند دسته زیر تقسیم می‌شوند:

دسته اول انسانهایی هستند که رویای ثروتمند شدن در مدت زمان کوتاهی دارند.

دسته دوم انسانهایی که نمی‌توانند طمع خود را کنترل کنند که نگران نباشید، بیشتر ما این خصیصه را داریم و کنترل کردن طمع کار بسیار دشواری است.

دسته بعد انسانهایی هستند که موفقیت دیگران را می‌بینند (البته ظاهرنمایی دیگران) و از اینکه نتوانستند مثل آنها باشند، ناراحت می‌شوند و اقدام می‌کنند تا از قافله عقب نمانند.

دسته دیگر افرادی هستند که یکبار زیان کرده و در صدد جبران زیان خود هستند؛ اما متاسفانه باز زیان می‌کنند.

و دسته‌های بی‌شماری وجود دارند که در این مطلب، مجال صحبت پیرامون آنها نیست.

پکیج‌های ترید و رازهای پشت پرده

در پایان بحث را با گفتن این مطالب به اتمام می‌رسانیم:

اگر شما مکانی پیدا کنید که در آن یک صندوقچه طلا باشد، آیا این مکان را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، یا خودتان به تنهایی از این گنج گرانبها بهره می‌برید؟

اگر یک تریدر قادر بود چنین سودهایی که ادعا می‌کند را بدست بیاورد، آیا برای شما وقت صرف می‌کرد تا شما را هم به درآمد برساند؟

اگر یک تریدر می‌توانست سرمایه خود را ماهیانه حتی ۲ درصد هم افزایش دهد، هرگز برای شما وقت صرف نمی‌کرد تا پکیجی با اینهمه کیفیت تنها به قیمت ۱۰ میلیون یا حتی کمتر فراهم کند.

در آخر در مورد هزینه و زمان تولید محتوا و پکیج آموزشی هم توضیح کوتاهی می‌دهیم و اینکه چندسال طول می‌کشد تا یک شخص دانش ترید و دانش ارائه محتوای با کیفیت را بدست بیاورد.

دوستانی که تولید محتوای تصویری کرده‌اند این صحبت را بهتر درک می‌کنند. شما برای طراحی پکیج آموزشی ترید، حداقل نیاز به ۴ سال مطالعه و آموزش دیدن شبانه‌روزی دارید که تازه ترید را یاد گرفته و بتوانید آن را ارائه دهید. پس از آن برای کسب مهارتهای گفتاری و پر کردن محتوای تصویری با کیفیت خوب، باید سالها وقت صرف کنید و تلاش بی‌وقفه داشته باشید تا بتوانید محصولی قابل قبول ارائه دهید.

سوال اصلی همین جا است؛ چرا به جای صرف این همه وقت و هزینه، روی ترید خودتان همین زمان را صرف نکردید تا امروز بتوانید تمام دنیا را یکجا بخرید؟

جواب کاملا مشخص هست. چون چیزی که مدعی آن هستند، اصلا اتفاق نمی‌افتد و تنها راه درآمد این عزیزان، همان مبالغی است که از شما دریافت می‌کنند.

اگر شخصی می‌توانست ماهیانه تنها ۲ درصد سود کسب کند، حتی با قیمت ۵ میلیارد تومان هم ارزش نداشت وقت صرف کند تا پکیج آماده کرده و بفروشد.

دقیقا از بیل‌گیتس می‌پرسند اگر ۱۰ هزار دلار شما روی زمین بیفتد، چه کار می‌کنید؟ در جواب ایشان گفتند آن پول را برنمی‌دارم؛ چرا که همان وقتی که می‌خواهم بگذارم و آن پول را بردارم، روی کارهای دیگر تمرکز می‌کنم و پول بیشتری را به دست می‌آورم.

یا بهتر هست بگوییم آیا بیل گیتس برای ما کلاس آموزش برنامه‌نویسی با شهریه ماهیانه ۵ میلیون تومان برگزار می‌کند؟

دوست عزیز هوشیار باش.

مشاهده ویديوی آموزش ترید رایگان

برای اینکه این آموزش را به صورت کامل درک کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما کلیپ زیر تماشا نمایید.

مشاهده قسمتهای قبلی و بعدی

منبع مطلب: پکیج رایگان ترید؛ قسمت شانزدهم