FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

نحوه استفاده از سیگنال ارز دیجیتال

ابتدا وارد گوگل شده و سیگنال ارز دیجیتال را سرچ بزنید؛ سپس سایت کریپتونگار را انتخاب کنید. داخل صفحه تمام سیگنال‌ها لیست شده است که به عنوان مثال می‌توانید سیگنال رایگان ارز دیجیتال ZEC را انتخاب کنید.

یکسری توضیحات درمورد این ارز دیجیتال داده شده که حتما مطالعه کنید. در واقع دلایل انتخاب ارزهای دیجیتالی که می‌دهیم، همین توضیحات هستند. عملا ما پروژه‌های خوب، با ریسک‌های کم را معرفی می‌کنیم؛ پس حتما مطالعه کنید.

برای خرید این ارز دیجیتال روی دکمه خرید ارز دیجیتال ZEC کلیک کنید تا مستقیما وارد صرافی بیتکس‌روم شوید. این صرافی همانطور که قبلا هم اشاره کردیم در ایران مناسب‌ترین صرافی از لحاظ قیمت بوده و از ۲۰ هزار ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

کمی پایین‌تر هم توضیح دادیم که این ارز دیجیتال در کدام کیف پول ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از چه کیف پول‌هایی استفاده کنید.

ورود به سیگنال

قسمت اصلی در این سیگنال‌ها توضیحات سیگنال و نقاط ورود می‌باشد، که هم قیمت فعلی ارز دیجیتال گفته شده و هم نقطه طلایی ورود و هم نقطه منطقی ورود.

به عنوان مثال در سگنال ارز دیجیتال ZEC نقطه طلایی ورود ۱۳ تا ۲۰ دلار است؛ نقطه طلایی به معنی این هست که احتمال می‌دهیم یک روز قیمت ارز دیجیتال  ZEC از ۳۱ دلار، وارد این محدوده قیمتی، مثلا ۱۸ دلار شود.

نقطه منطقی ورود به این معنی هست که صبر کنید و وقتی وارد این محدوده قیمتی شد، خرید بکنید.

علاوه بر این در پایان این قسمت پیشنهاد برای ورود و میزان سرمایه نیز مشخص شده است که می‌توانید با عمل کردن به این پیشنهادات سود خوبی را کسب نمایید.

نحوه خروج از سیگنال

شما می‌توانید با فالو کردن پیج اینستاگرام مجموعه از زمان خروج از سیگنال مطلع شوید. در استوری اینستاگرام ما ارزهایی که پامپ می‌شوند را اعلام می‌کنیم که به سرعت خروج بزنید چون هر پامپ شدید، یک دامپ به همراه دارد.  

معنی سود و زیان

سود و زیان به زمانی گفته می‌شود که شما خروج بزنید؛ در غیر اینصورت نه سود کردید و نه ضرر.

مثلا شما بیت کوین ۵۰ هزار دلاری خریدید و بعد از مدتی قیمت بیت‌ کوین کاهش یافته و به ۷ هزار دلار می‌رسد. آیا شما ضرر کردید؟ و یا قیمت بیت کوین ۱۵۰ هزار دلار شود آیا شما سود کردید؟ قطعا خیر. شما نه سود کردید و نه زیان. سود و زیان فقط زمانی اتفاق می‌افتد که شما آن ارز دیجیتال را بفروشید.

کسب سود از ریزش ارز دیجیتال

کسب سود از ریزش بازار ارز دیجیتال یک موضوع مهم است و می‌توانید با استفاده از استراتژی‌های مناسب، در این شرایط نیز به سود برسید. برخی از راه‌های کسب سود از ریزش ارز دیجیتال به شرح زیر می‌باشد.

خرید در کف به هنگام سقوط بازار:

در این روش، شما در زمانی که قیمت یک ارز دیجیتال به حداقل خود رسیده و به نظر می‌رسد که دیگر نمی‌تواند کاهش پیدا کند، آن را خریداری می‌کنید. این استراتژی به شما اجازه می‌دهد که با قیمت پایین خرید کنید و زمانی که بازار بهبود یافت، سود کسب کنید.

هولد دارایی‌ها در هنگام ریزش بازار کریپتو:

اگر دارایی‌های دیجیتال دارید، می‌توانید آن‌ها را هولد کنید. این روش به شما اجازه می‌دهد تا در طول زمان، با توجه به تغییرات بازار، سود کسب کنید.

متنوع‌سازی سبد سرمایه:

به جای سرمایه‌گذاری در یک ارز دیجیتال، سعی کنید سبد سرمایه‌تان را متنوع‌ کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا در شرایط مختلف بازار، سود کسب کنید.

میزان سرمایه ورود به سیگنال

مدیریت سرمایه در معاملات ارزهای دیجیتال بسیار مهم است، زیرا می‌تواند تأثیر زیادی بر سود و ضرر شما داشته باشد.

در مورد معاملات ارزهای دیجیتال، معمولاً قانون ۱ درصد به عنوان یک راهنمای عملی برای تعیین اندازه موقعیت معاملاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر اساس این قانون، میزان سرمایه‌ای که شما در هر معامله وارد می‌کنید، باید حداکثر ۱ درصد از سرمایه کل شما باشد.

به عنوان مثال، اگر سرمایه کل شما ۱۰۰۰ دلار باشد، می‌توانید در هر معامله حداکثر ۱۰ دلار (۱ درصد از ۱۰۰۰ دلار) را وارد کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا خطرهای مرتبط با معاملات را کاهش دهید و مدیریت ریسک را بهبود بخشید.

مشاهده ویديوی آموزش ترید رایگان

برای اینکه این آموزش را به صورت کامل درک کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما کلیپ زیر تماشا نمایید.

مشاهده قسمتهای قبلی و بعدی

منبع مطلب: پکیج رایگان ترید؛ قسمت هشتم