کیت گیل، که با نام «رورینگ کیتی» نیز شناخته می‌شود، یک معامله‌گر معروف GameStop 2021، روز یکشنبه دوباره در رسانه‌های اجتماعی ظاهر شد. بازگشت او شور و هیجانی را در بازار ارزهای میم کوین، به ویژه میم کوین مبتنی بر سولانا GME را برانگیخت. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، این میم کوین بیش از سه برابر شد و ارزش بازار آن از 100 میلیون دلار فراتر رفت؛ یک جهش 300 درصدی در ساعات گذشته.

در زمان نگارش این مقاله، GME در حدود 0.0147 دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیش از شش برابر افزایش یافت و به بیش از 150 میلیون دلار رسید.

در عین حال، سکه‌هایی که با مضمون Kitties طراحی شده‌اند، مانند Kitty AI، به دلیل هیجانی که در اطراف آنها وجود دارد، ارزش خود را دو برابر کرده‌اند.

حضور مجدد گیل در شبکه اجتماعی X دو هفته پس از انتشار پستی که برای اولین بار در سه سال گذشته منتشر کرد، انجام شد. او در آخرین بازگشت خود، کارت معکوس بازی Uno را ارسال کرد.

این معامله‌گر همچنین برای اولین بار از آوریل گذشته در Reddit ظاهر شد و تصویری از خرید 5 میلیون سهام GME به قیمت 115.7 میلیون دلار و سرمایه‌گذاری 65.7 میلیون دلاری را با این انتظار که قیمت سهام GME تا حداقل 20 دلار برسد را منتشر کرد.

GME

پس از پست Reddit، سهام GameStop به سرعت واکنش نشان داد و قیمت در عرض 20 دقیقه با 19.19 درصد افزایش به 27.5 دلار رسید. طبق داده‌های Google Finance، قبل از این رویداد، سهام GameStop به 23.14 دلار بسته شده بود که نشان دهنده افزایش 38.8 درصدی از ابتدای سال بود.

منبع خبر: cryptobriefing

لینک مطلب: افزایش 300% میم کوین مبتنی بر سولانا GME