• دارندگان بزرگ دوج کوین در حال افزایش ذخیره این میم کوین هستند که به طور بالقوه زمینه را برای افزایش قیمت فراهم می‌کند.
  • با وجود انباشت، قیمت دوج کوین ممکن است با مقاومت 0.15 دلار روبرو شود.

AMBCrypto می‌تواند تأیید کند که تعداد آدرس‌های دوج کوین [DOGE] که بین 100000 تا 1 میلیارد ارز دارند افزایش یافته است. با استفاده از داده‌های Santiment، متوجه شدیم که انباشت در حدود 2 آوریل شروع شده است. به طور معمول، افزایش در این آدرس‌ها نشانه افزایش تقاضا برای این ارز است و اگر تقاضا افزایش یابد، قیمت دوج کوین نیز قرار است افزایش یابد.

اما در بیشتر موارد، این افزایش احتمالی قیمت بلافاصله اتفاق نمی‌افتد. این به این دلیل است که برخی از فروش‌ها ممکن است در انتهای روزهای نزولی بازار اتفاق بیفتد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت DOGE برابر 0.14 دلار بود، یک اصلاح 28.18٪ در 30 روز گذشته. با این حال، اگر تعداد آدرس‌های بزرگی که دوج کوین را با قیمت‌های تخفیفی جمع‌ آوری می‌کنند، افزایش یابد ممکن است این ارز به زودی افزایشی را آغاز کند که قیمت را به 0.18 دلار بازگرداند.

MVRV نمودار دوج کوین

علاوه بر این، AMBCrypto به امتیاز Z از ارزش بازار تا ارزش واقعی (MVRV) نگاه کرد. این امتیاز بررسی می‌کند که آیا یک ارز دیجیتال در فاز خرسی یا گاوی قرار دارد.

Z-Score یک اندازه گیری آماری از رابطه یک نمره با میانگین در یک گروه از نمرات است. امتیاز Z می‌تواند به معامله‌گر نشان دهد که آیا یک مقدار برای یک مجموعه داده مشخص معمولی است یا غیر معمول است.

هنگامی که امتیاز MVRV Z منفی است، به این معنی است که بازار در یک چرخه نزولی قرار دارد. اما برای Dogecoin، این متریک 52.83 درصد بود که نشان می‌دهد این ارز در فاز صعودی خود باقی مانده است. با این حال، متریک در حال کاهش بود، که نشان می‌دهد ممکن است قیمت دوباره کاهش یابد. در این صورت، DOGE ممکن است با 0.12 دلار معامله شود.

به عنوان یک معامله گر، کاهش احتمالی این قیمت ممکن است فریبنده باشد. با این حال، مهم است که معیارهای دیگر را قبل از تصمیم گیری برای ورود همه جانبه بررسی کنید.

MVRV) Z Score نمودار دوج کوین

برای این بخش، AMBCrypto سطوح انحلال را تجزیه و تحلیل کرد. با سطوح انحلال، معامله‌گران می‌توانند ایده‌ای از حرکت بعدی یک ارز دیجیتال داشته باشند. این به این دلیل است که این اندیکاتور مناطقی با نقدینگی و قیمت‌های بالا را نشان می‌دهد که ممکن است سطوح نقدینگی زیادی در آن‌ها رخ دهد.

به گفته Hyblock، نقدینگی بالا فقط در 0.15 دلار ظاهر می‌شود، به این معنی که رسیدن به این قیمت برای DOGE می‌تواند چالش برانگیز باشد. اگر این مورد ادامه داشت، ممکن است لازم باشد در این مرحله خرید DOGE را نادیده بگیرید. اما اگر قیمت کمتر شود، می‌تواند نقطه ورود خوبی باشد.

از نظر نقطه ورود، دلتای سطوح انحلال تجمعی (CLDD) بینش‌هایی را در مورد پیش بینی Dogecoin ارائه کرد. تا زمان نوشتن این مقاله، CLLD منفی بود.

سطوح انحلال تجمعی (CLDD) دوج کوین

مقادیر مثبت CLLD نشان می‌دهد که نقدینگی‌های طولانی مدت بیشتری در بازار وجود دارد. از سوی دیگر، CLLD منفی نشان می‌دهد که شورت با قسمتی از پوزیشن کم‌تر دیده شده است.

علاوه بر این، CLLD منفی بخش آخر بیانیه بالا را تایید کرد.

برای قیمت، شکل منفی این اندیکاتور نشان می‌دهد که شورت‌های بعدی ممکن است لیکویید شوند، زیرا دوج کوین می‌تواند در کوتاه ‌مدت صعود شدیدی را آغاز کند.

منبع خبر: AMBcrypto

لینک مطلب: هولدرهای بزرگ دوج کوین در حال خرید