طبق آخرین اخبار و بیانیه‌های رسمی، نات کوین امروز پنج شنبه (27 اردیبهشت) در صرافی‌های بای بیت (Bybit)، بایننس (Binance)، بیتفینکس (Bitfinex)، کوین لوکالی (Coinlocally) و چند صرافی بزرگ دیگر لیست می‌شود و خبر خوب، لیست شدن نات کوین در صرافی بیتکس روم هم زمان با صرافی‌های خارجی است.

از آنجایی که اکثر صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی خدمات ارایه نمی‌دهند، صرافی ایرانی بیتکس روم آمادگی خود را برای لیست کردن نات کوین  هم زمان با صرافی‌های خارجی اعلام کرد و از امروز واریز نات کوین به این صرافی فعال شده است و این امکان برای کاربران قابل استفاده است.

با استفاده از لینک زیر می‌توانید وارد صرافی بیتکس روم شده و به سادگی با استفاده از ریال اقدام به خرید و فروش نات کوین کنید.

https://bitexroom.com/

بیتکس روم، یک صرافی‌ ایرانی است که بیش از بیست هزار ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند و در این زمینه از صرافی‌های پیش‌رو در ایران است و با لیست کردن ارز دیجیتال نات کوین تعهد خود در راستای جلب رضایت مشتری و پشتیبانی قوی تحکیم می‌بخشد.

قیمت نات کوین امروز در صحفه اختصاصی کوین مارکت کپ ۰٫۰۰۷۷۴۱ دلار آمریکا با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵۷۲٫۵۳۷٫۰۹۷ دلار است.

قیمت نات کوین در 24 ساعت گذشته 46.45٪ کاهش یافته است. در CoinMarketCap رتبه فعلی این ارز 97 است و ارزش بازار واقعی آن 795.156.474 دلار است.

همچنین ارز دیجیتال نات کوین دارای 102719221714 سکه است که همه آنها در گردش است.

صحفه نات کوین در کوین مارکت کپ

بنابراین، کاربرانی که امسال در بازی تلگرامی نات کوین شرکت داشتند، اکنون می‌توانند نات کوین‌های خود را برداشت کنند و به راحتی با عضویت در صرافی بیتکس روم، نات کوین‌های خود را به این صرافی واریز کرده و یا اگر تمایل به خرید دارند، آن را تهیه کنند.

لینک مطلب: لیست شدن نات کوین در صرافی‌ها