• ارزش بازار فعلی XRP و ADA با 15% و 21% در YTD کاهش یافته است.
  • در همین حال، بیت کوین و ETH با 48.9% و 36% در YTD، سود خود را حفظ کرده‌اند.
  • پلتفرم تحلیلی جو احساسی بر این باور است که آلت‌ کوین‌ها قبل از حرکت گاوی با نرخ کاهش هنگفتی روبرو هستند.

دوره گاوی بازار کریپتو در اواخر سال 2023، به ویژه در حدود اکتبر آغاز شد، اما امسال با شکستن سقف بیت کوین سال 2021، شکل کامل به خود گرفت. با این حال، برخی از دارایی‌های دیجیتال هنوز در این بازار پررونق به رهبری بیت کوین رشد نکرده‌اند.

کالین وو، گزارشگر برجسته آسیایی اخیراً فهرستی از 37 ارز دیجیتال برتر با رشد منفی در مقیاس سالانه (YTD) را گردآوری کرده است و فرصت‌های خرید با تخفیف را ارائه می‌دهد.

پیشتاز این بسته، XRP ششمین ارز دیجیتال ارزشمند با ارزش بازار حدود 28.56‌میلیارد دلار بود. XRP با ارزش فعلی بازار 0.51‌دلار، 15.33 درصد نسبت به قیمتی که با آن در سال 2024 شروع به کار کرد، کاهش یافته است. این دارایی با قیمتی در محدوده 0.6‌دلار وارد سال 2024 شد اما این ماه به 0.433‌دلار رسیده است.

در همین حال، از سال جاری، بیت کوین علیرغم سقوط گسترده قیمت‌های اخیر، افزایش 48.9 درصدی را حفظ کرده است. نزدیک‌ترین رقیب آن، اتریوم (ETH)، با حفظ 36.45% علیرغم افت، مسیر خود را ادامه داد.

با این حال، ریزش‌های اخیر بازار به رهبری بیت کوین، بسیاری از آلت‌ کوین‌ها مانند Cardano (ADA)، رایانه اینترنتی (ICP)، Chainlink (LINK) و Avalanche (AVAX) که در مرحله اولیه بازار صعودی بهترین عملکرد را داشتند را مجبور کرد تا دستاوردهای خود را به خرس‌ها واگذار کنند.

به طور خاص، ADA با قیمت 0.46‌دلار، 21.52 درصد نسبت به قیمت سال آغازین، کاهش یافته است. به طور مشابه، AVAX اکنون در مقیاس YTD با قیمت بازار 35.05‌دلار، علیرغم رشد انفجاری از نوامبر 2023، زیان 9.10 درصدی را متحمل می‌شود. همچنین، ICP با رشد منفی خفیف YTD، اکنون با 13.27‌دلار معامله می‌شود. در همین حال، ICP با بیش از 200٪ نزول از کف 5 دلار در دسامبر گذشته به 19‌دلار در ماه مارس افزایش یافت.

آلت کوین ها

یادآور می‌شویم که اطلاعات اخیر Santiment نشان می‌دهد که آلت‌کوین‌ها، با قیمت فعلی بازارشان، فرصت خرید با تخفیف زیادی را برای صعود قریب‌الوقوع ارائه می‌کنند.

طبق لیست ارائه شده سایر دارایی‌های برتر که در حال حاضر رشد منفی را ثبت می‌کنند APT، XLM و FIL هستند. در حالی که ممکن است این کوین‌ها با رنگ قرمز معامله شوند و همانطور که Santiment پیشنهاد کرد، فرصت خرید را پیش از بازار صعودی پیش رو، ارائه می‌کنند.

منبع : COINEDITION

لینک خبر : فرصت خرید 37 توکن برتر مانند XRP و ADA