سود 15718 برابری یک تریدر از ارز PEPE جز خبرهای جنجالی روز بود، آیا زمان خرید PEPE فرا رسیده است؟

در روزی که کل بازار کریپتو 0.3 درصد کاهش یافته است قیمت پپه کوین امروز 3.5 درصد افزایش یافته است و به 0.00001114 دلار رسیده است.

PEPE اکنون 41 درصد در یک هفته و 102 درصد در 30 روز گذشته افزایش یافته است، با این اتفاقات میم کوین، دیروز یک نهنگ 255 میلیارد توکن را توانست بفروشد و 2.3 میلیون دلار از آن بگیرد.

با این حال، همین نهنگ در مجموع حدود 3.5 تریلیون PEPE دارد و سود باورنکردنی 15718 برابری را به ثبت رسانده است.

دیروز PEPE  به بالاترین رکورد جدید خود رسید و به نظر می‌رسد حرکت آن با این روند ادامه خواهد داشت.

قیمت PEPE همچنان به طرز باورنکردنی صعودی به نظر می‌رسد و در حالی که معمولا ممکن است این نشان‌دهنده سقوط آن در آینده باشد.

نمودار پپه

با این حال هنوز هم بسیار قوی به نظر می‌رسد، میانگین 30 روزه (نارنجی) آن به شدت فراتر از میانگین 200 روزه خود (آبی) است، که نشانه آن است که در فاز انبساط صعودی باقی می‌ماند.

نمودار قیمت پپه کوین نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی PEPE (بنفش) نیز بسیار مثبت است و چند روز پیش به عدد 90 نزدیک شد اما همچنان بالای 60 بوده است.

و چیزی که در مورد PEPE منحصربه‌فرد است این است که برخلاف اکثر 100 کوین برتر دیگر، از اوایل ماه مارس بالاترین سطح خود را پشت سر گذاشته است.

چند دلیل مرتبط برای این وجود دارد که اولین آن این است که در هفته‌های اخیر نهنگ‌ها با جمع‌آوری PEPE آن را وارد بازار کردند.

علاوه بر این، این هفته شاهد بازگشت معامله‌گر افسانه‌ای میم‌های سهام Roaring Kitty به X بودیم که این انتظار را ایجاد کرد که ممکن است موقعیت میم کوین فرا رسیده باشد.

بعد از برگزاری مسابقات GameStop در سال 2021 هم شاهد چنین موقعیتی بودیم، با اینکه نشانه واقعی که کیت گیل، Roaring Kitty به زودی کاری مشابه را انجام دهد، وجود ندارد ولی به نظر می‌رسد که بازار برای چنین موقعیتی آماده می‌شود.

 تاکنون PEPE  بزرگترین سود را داشته است و مدت‌هاست که یکی از محبوب‌ترین مورد برای نهنگ‌ها و تاجران بزرگ‌تر بوده است.

همانطور که در بالا ذکر شد، یک نهنگ بزرگ هنوز گنجی از 3.5 تریلیون PEPE دارد، که نشان می‌دهد که آنها انتظار دارند همچنان به رشد خود ادامه دهد.

فردی که با بیش از 46 میلیون دلار در PEPE، سود 15718 برابری کسب کرد.

این برنده فوق العاده برای سود بیشتر 255 میلیارد دلار PEPE (2.3 میلیون دلار) را پس از افزایش قیمت PEPE  فروخت.

او در 15 آوریل، 2023 تنها 3 هزار دلار برای خرید 4.9 تریلیون دلار PEPE (در حال حاضر 56 میلیون دلار) خرج کرد و 1.41 تریلیون دلار PEPE را به قیمت 7.4 میلیون دلار با 3.5 تریلیون دلار فروخت.

این روند صعودی ادامه خواهد داشت و احتمالاً قیمت پپه کوین تا پایان هفته به یک ATH خواهد رسید.

PEPE مطمئناً یکی از آلت‌هایی است که در حال حاضر تماشایی است اما با توکن‌های مختلف میم جدیدتر که به نظر می‌رسد در آینده نزدیک افزایش پیدا کنند، تنها سکه امیدوارکننده در بازار امروز نیست.

احتمالاً هیجان‌انگیزترین مورد در حال حاضر Dogeverse (DOGEVERSE)، یک توکن چند زنجیره‌ای است که بیش از 15 میلیون دلار در عرضه توکن خود جمع آوری کرده است.

دو روش اصلی وجود دارد که DOGEVERSE خود را از Dogecoin اصلی جدا می‌کند، اولین راه این است که روی Polygon، BNB Chain، Solana، Avalanche،ATH و Base اجرا شود.

 این سکه از برنامه‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی وسیعی استفاده می‌کند و در چندین زنجیره می‌تواند کشش بسیار بیشتری به دست آورد.

علاوه بر این، DOGEVERSE یک میم سکه برای کاهش تورم است و عرضه ثابت 120 میلیون توکن دارد که با توجه به تقاضای بیشتر، عرضه ثابت می‌تواند قیمت سکه را بتدریج بالا ببرد..

به این ترتیب همانطور که افزایش عمده آن نشان می‌دهد، DOGEVERSE واقعاً در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین لیست‌های میم کوین در سال است.

منبع خبر: cryptonews

لینک مطلب: سود 15718 برابری یک تریدر از ارز PEPE