• فانتوم (FTM) یک پروتکل لایه 1 متمرکز بر اجرای سریع و مقرون به صرفه تراکنش است که اخیرا یک افزایش قابل توجه 30 درصدی در ارزش توکن خود را در عرض یک روز تجربه کرده است.

در حالی که بازارهای ارزهای دیجیتال بر اساس داده‌های تورم ضعیف‌تر از حد انتظار ایالات‌ متحده افزایش یافتند، فانتوم از پایین‌ترین قیمت 0.637 دلار در 15 می، بازگشت شدیدی داشت. این افزایش تا زمان انتشار ادامه داشت و فانتوم به بالاترین سطح روزانه 0.834 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، فانتوم (FTM) با 26.21 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.828 دلار رسید. حجم معاملات 24 ساعته آن نیز 315 درصد افزایش یافته و به 497 میلیون دلار رسیده است.

نمودار افزایش قیمت فانتوم (FTM)

این افزایش فقط یک جهش تصادفی نیست، بلکه نتیجه پیشرفت‌های خاص در اکوسیستم فانتوم (FTM) و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال است. موج فانتوم ممکن است ریشه در بهبودهای ملموس در زیرساخت شبکه آن داشته باشد.

این پلتفرم به سختی در حال کار بر روی ارتقاهایی است که مقیاس‌ پذیری شبکه را افزایش می‌دهد. در 14 می، فانتوم (FTM) داشبورد ارتقاء Opera را معرفی کرد، زیرا اعتبار سنجی‌ها در Opera گره‌های خود را ارتقا می‌دهند تا با فناوری Sonic پشتیبانی شوند. یکی از پروژه‌های کلیدی فانتوم برای سال 2024، ارتقای زنجیره اپرا با جدیدترین فناوری سونیک است.

هدف این ارتقا، بهبود مقیاس ‌پذیری شبکه از طریق دو پیاده‌سازی جدید است: ماشین مجازی فانتوم (FVM) و یک سیستم ذخیره‌سازی جدید برای زنجیره اپرا فانتوم. در نهایت، هدف از این ارتقا تبدیل فانتوم به یکی از بلاک‌چین‌های یکپارچه با بالاترین عملکرد است.

همان‌طور که قبلا گفته شد، جهش فانتوم در انزوا نبود. شتاب گسترده‌تر در بازارهای کریپتو، به ویژه افزایش ارزش بیت کوین، بر انواع ارزهای دیجیتال از جمله فانتوم (FTM) تأثیر گذاشته است.

بیت کوین در روز چهارشنبه در کنار بازارها افزایش یافت زیرا شاخص قیمت مصرف کننده آوریل نشان داد که تورم نسبت به ماه قبل کاهش یافته است. بر اساس گزارش CoinMarketCap، قیمت این ارز دیجیتال با 6 درصد افزایش به 66243 دلار رسیده است، بزرگترین روز رشد آن از 25 مارس.

منبع: u.today

لینک خبر: افزایش 30 درصدی فانتوم (FTM) در 24 ساعت اخیر