• به گفته معامله گران ارزهای دیجیتال، نمودار قیمت بیت کوین شبیه به نمودار قیمتی است که تنها چند هفته پس از هاوینگ سال 2016 می‌گذرد، زیرا در حوالی پایین ترین سطح قرار دارد.

با کاهش قیمت بیت کوین 60956 دلار، به گفته معامله گران رمزارز، در حال تکرار همان مسیری است که پس از رویداد هاوینگ بیت کوین در سال 2016 انجام داد، با یک شاخص نشان می‌دهد که ممکن است به پایین ترین سطح خود نزدیک شود و همچنین نشان می‌دهد که در اوج این چرخه به 350,000 دلار خواهد رسید.

رکت کپیتال، تاجر رمزارز، در پستی در 11 می در X اعلام کرد: قیمت بیت کوین تاریخ 2016 را کاملا تکرار کرده است و یک نشانه نزولی در زیر محدوده انباشت مجدد فعلی خود، در یک چارت سه هفته‌ای پس از هاوینگ ارائه می‌دهد. رکت کپیتال نشان می‌دهد که محدوده انباشت مجدد در این نقطه از چرخه هر قیمتی زیر 61,081 دلار است که طبق داده‌های CoinMarketCap، بیت کوین در حال حاضر زیر 60,901 دلار معامله می‌شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین رکت کپیتال

علاوه بر این، رکت کپیتال تاکید کرد که قیمت بیت‌کوین در حال حاضر در مرحله «آخرین پیش از هاوینگ» است که پس از عبور از آن در سال 2016، تنها شش ماه بعد در 30 دسامبر شاهد افزایش 48 درصدی بود و به 973 دلار رسید.

با این حال به گفته بنیان‌گذار و مدیر سرمایه گذاری در Cane Island Alternative Advisors، تیموتی پترسون، کاهش قیمت از نمودار بالاترین تاریخ (ATH) که کاهش از اوج بیت کوین به پایین ترین نقطه آن در یک بازه زمانی خاص را اندازه گیری می‌کند، قیمت بسیار بلند پروازانه‌تری را نشان می‌دهد.

پترسون با اشاره به نمودار تخمین می‌زند که قیمت بیت کوین ممکن است تا آغاز سال 2025 تقریبا شش برابر شود. او در پست 11 می، در X توضیح داد: «بر اساس پذیرش و کاهش‌های قبلی، می‌توانیم حدس بزنیم که اوج ارزش این چرخه بین 175000 تا 350000 دلار در 9 ماه آینده خواهد بود.

پیترسون افزود: «بر اساس تاریخ، می‌توان گفت که این بازار صعودی در ژانویه 2025 به پایان می‌رسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین تیموتی پترسون

در همین حال، میانگین متحرک روزانه 100 که یک شاخص فنی کلیدی برای پیش‌بینی روند بلند مدت قیمت بیت‌ کوین که با جمع 100روز گذشته و تقسیم کل بر 100اندازه‌گیری می‌شود، نشان می‌دهد که قیمت بیت‌ کوین ممکن است در پایین‌ترین نقطه خود در حال حرکت باشد.

یک معامله‌گر رمز ارز با نام مستعار Daan Crypto در یک پست 11 می، بیان کرد: ما با ترسیم تشابهات با شکل گیری مشابه، که پس از تصویب 11 صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ژانویه مشاهده شد، بر منطقه کلیدی تأکید کردیم. تنها یک ماه بعد، قیمت آن با 32 درصد افزایش به 51730 دلار در 25 فوریه رسید.

منبع خبر: cointelegraph

لبنک مطلب: پیش بینی قیمت 350 هزار دلاری بیت کوین