توکن سوزی شیبا نشان‌دهنده گامی در جهت تبدیل Shiba Inu به دارایی غیر قابل دسترس در بازار ارزهای دیجیتال است.

داده‌های اخیر ردیاب شیبرن نشان می‌‌دهد که مقدار قابل توجهی از سکه‌های میم (SHIB) برای همیشه از گردش خارج شده‌اند.

در 24 ساعت اخیر، تلاش‌های مشترک جامعه SHIB با موفقیت 28,709,351 سکه SHIB را به یک آدرس غیر‌قابل دسترس و خارج از طرح عرضه برای همیشه انتقال داد که باعث نابودی آن‌ها گردید.

این امر از طریق شش تراکنش هدفمند در کیف پول‌های رایت SHIB انجام شد‌ه است که دو انتقال بزرگ به ترتیب 21,657,489 و 6,824,773 سکه SHIB را حذف کردند.

هدف جامعه SHIB برای سوزاندن این ارز دیجیتال حذف هر چه بیشتر شیبا از چرخه ممکن است تا عرضه در حال گردش در بازار کاهش یابد.

به موازات سوزاندن سکه، ارز دیجیتال شیبا اینو تغییرات قیمتی قابل توجهی را تجربه کرده است.

با حذف شیبا، دیده‌بان مالی بریتانیا اعلام کرد که می‌خواهد مسیر را برای ETN‌های رمزنگاری شده باز کند و سرمایه‌گذاران خرد را در حاشیه نگه دارد.

در دو روز گذشته، SHIB شاهد کاهش شدید ارزش خود بود و 19.20 درصد کاهش داشت که 13.17 درصد از این کاهش تنها در 24 ساعت گذشته اتفاق افتاد.

این رکود به دنبال دوره‌ای از افزایش چشمگیر در قیمت خود بود که در آن SHIB دو صفر را از ارزش خود حذف کرد و به 0.00003 دلار رسید و هم اکنون به قیمت معاملاتی 0.00002811 دلار رسیده است.

نوسانات در قیمت شیبا اینو به طور خاص به دنبال یک اصلاح بزرگ در ارزش بیت کوین، به روندهای گسترده‌تر بازار ارزهای دیجیتال مرتبط است.

بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ 73750 دلار رکودی را تجربه کرد و در حال حاضر با قیمت 68321 دلار معامله می شود.

این حرکت منعکس کننده ماهیت بی‌ثبات بازار ارزهای دیجیتال است، جایی که دستاوردهای قابل توجهی می‌تواند به سرعت با کاهش سریع همراه شود.

فعالیت‌های اخیر پیرامون Shiba Inu، از سوزاندن سکه گرفته تا تعدیل قیمت، جنبه‌های پویا و جامعه محور ارزهای دیجیتال میم را برجسته می‌کند. این رویدادها بر عوامل منحصربه‌فردی تأکید می‌کنند که بر ارزش‌گذاری و درک ارزهای دیجیتالی مانند Shiba Inu در چشم‌انداز ارزهای دیجیتال در حال تکامل تأثیر می‌گذارند.

منبع خبر: CRYPTOINTELLIGENCE

لینک مطلب: شیبا اینو میلیون‌ها توکن SHIB را می‌سوزاند، با هدف نادر بودن در میان نوسان قیمت