قیمت شیبا اینو با وجود افزایش فعالیت در Shibarium کاهش یافت؛ زیرا نتوانست اوج قیمت خود را در نوامبر 2022 که قبل از سقوط FTX به ثبت رسانده بود را بشکند و هیاهوی اخیر شیباریوم نیز به ساختار قیمت توکن SHIB آسیب رساند.

Shibarium، یک راه حل لایه 2 است که هدف آن افزایش سرعت در تعداد تراکنش‌ها با هزینه کمتر در اکوسیستم شیبا اینو است.

در 10 آوریل، داده‌های Shibarium Explorer نشان داد که تعداد تراکنش‌ها کمتر از 6000 بوده است.

اما به سرعت این رقم به 288690 افزایش یافت. افزایش قابل توجه نشانه افزایش پذیرش بود؛ زیرا کاربران SHIB قصد داشتند از موانع پایین‌تر عبور کنند.

در حالی که، این افزایش ممکن است چشمگیر باشد، AMBCrypto متوجه شد که هنوز بسیار کمتر از تعداد در 16 مارس است. در آن دوره، معاملات شیباریوم از مرز 1 میلیون فراتر رفت.

نمودار مهم شیبا اینو

با وجود افزایش کلی در بازار، SHIB از سقوط گسترده‌تر بازار کنار نماند. در زمان نوشتن این خبر، قیمت شیبا 0.000024 دلار بود که نشان دهنده کاهش 10.60 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

(ShibaSwap (BONE، که نشانه حاکمیت اکوسیستم Shibarium است، نیز گرما را احساس کرد. در زمان انتشار، BONE به قیمت 0.63 دلار تغییر کرد که نشان دهنده اصلاح 24 ساعته 9.73٪ است.

اما آیا شیباریوم به کمک SHIB خواهد آمد؟ بیایید آن را از آنچه در 16 مارس رخ داد. در آن زمان قیمت توکن 0.000025 دلار بود. اما هشت روز بعد، ارزش جهش کرد و به 0.00031 دلار رسید.

اگر از این اتفاق پیروی کنیم، ممکن است قیمت SHIB طی چند روز آینده افزایش یابد. با این حال، با توجه به اینکه معاملات ثبت شده چهار برابر کمتر بود، تفاوت وجود داشت.

در حالی که، قیمت SHIB می‌تواند افزایش یابد، احتمال رشد این ارز دیجیتال تا 0.000031 دلار در چند روز آینده کم است. جالب توجه است که سایر معیارها با فکر افزایش قیمت همسو بودند.

به عنوان مثال، آدرسهای فعال 24 ساعته که چند روز پیش کمتر از 5000 بود، در زمان انتشار به 6000 نزدیک‌تر بود. وقتی آدرسهای فعال کاهش می‌یابد، به این معنی است که تقاضا کاهش یافته است.

از سوی دیگر، افزایش متریک نشان دهنده بهبود علاقه به توکن است. اگر این آدرسهای فعال همچنان به رشد خود ادامه دهند، قیمت SHIB نیز ممکن است از پایین‌ترین سطح اخیر، بهبود یابد.

این احساس نه تنها توسط AMBCrypto، بلکه خود فعالان بازار نیز به اشتراک گذاشته شد. شواهد این ادعا در زیر توسط Weighted Sentiment نمایش داده شده است.

Weighted Sentiment نشان می‌دهد که نظرات درباره یک پروژه مثبت یا منفی هستند. به طور متوسط، خواندن نظرات نشان می‌دهد که نظرات منفی بیشتر از نظرات مثبت است.

نمودار قیمت شیبا

احساسات وزنی در زمان نگارش مثبت بود، که نشان می‌دهد شرکت کنندگان در مورد احیای قیمت SHIB مطمئن بودند. با این حال، این بدان معنا نیست که این احساس به عمل تبدیل شده است.

منبع خبر: AMBCRYPTO

لینک مطلب: سقوط 10 درصدی شیبا اینو پس از راه اندازی شیباریوم