FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

جست‌وجوهای گوگل و هیجانات پیرامون تأیید احتمالی یک صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین در ایالات متحده، در بین عموم مردم و سرمایه‌گذاران خرد در حال افزایش است.

طبق داده‌های Google Trends، این هفته اوج امتیاز ۱۰۰ برای جست‌وجوی جهانی عبارت «ETF اسپات بیت کوین» در یک دوره پنج‌ساله ثبت شد که نشان‌دهنده بالاترین سطح علاقه در میان کاربران است.

امتیاز جست‌وجو برای «ETF بیت کوین» نیز به ۳۹ افزایش یافته که بالاترین سطح از زمان راه‌اندازی ETF مبتنی بر معاملات آتی ProShares از دو سال پیش است.

فزایش جست‌وجوها نشان می‌دهد که افراد بیشتری به طور فعال به دنبال اطلاعاتی در مورد این محصولات مالی هستند که می‌تواند بر ارزش بازار بیت کوین تأثیر بگذارد.

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مهلتش را برای اعتراض به یک شکست قانونی قابل‌توجه از دست داد، بازیگران بازار نسبت به تصویب یک ETF جدید اسپات بیت کوین در شروع سال آینده توسط کمسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا امیدوارتر شدند.

پیش‌بینی‌ برای تایید احتمالی یک ETF اسپات حدود سه ماه پیش شدت گرفت؛ زمانی که شرکت‌های مالی بزرگی مانند BlackRock، درخواست‌های خود را برای آن ارائه کردند.

به طور خلاصه، تقاضای فزاینده برای ETFهای اسپات بیت کوین، نشانه‌ توسعه دارایی‌های دیجیتال و نحوه ادغام آنها در بازارهای مالی سنتی است.

با حمایت قابل‌توجه سهامداران مهم و چشم‌انداز نظارتی که به سرعت از این نوآوری‌ها استقبال می‌کند، آینده ETFهای اسپات بیت کوین روشن است.

منبع : bitcoinist.com

لینک مطلب : جست و جوی ETF اسپات بیت کوین در گوگل افزایش یافت، آیا تاثیری روی قیمت BTC خواهد داشت