• Toncoin یک ATH جدید در قیمت تعیین کرده است.
  • تسلط اجتماعی بیش از 1 درصد بود.

Toncoin [TON] در چند روز گذشته به دلیل افزایش قابل توجه قیمت، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. افزایش قابل توجهی در شبکه‌های اجتماعی تجربه کرد و تحلیل نمودار آن نیز روند مثبتی را نشان داد.

تحلیل روزانه AMBCrypto از Toncoin اولین افزایش قابل توجه آن را در 2 ژوئن نشان داد. نمودار افزایش 8.60 درصدی را نشان داد و قیمت آن را از حدود 6.3 دلار به حدود 6.8 دلار رساند.

در 4 ژوئن، Toncoin یک افزایش قابل توجه دیگر 7.48 درصدی را تجربه کرد و قیمت خود را به بیش از 7.3 دلار رساند.

این محدوده قیمت جدید به بالاترین حد خود تبدیل شد و از ATH قبلی در حدود 7.2 دلار که در آوریل به آن رسیده بود، فراتر رفت.

Toncoin برای مدت کوتاهی از این محدوده قیمتی جدید با کاهش بیش از 1.6٪ در 5 ژوئن منحرف شد. با این حال، از آن زمان موقعیت خود را بازیافته است.

تا لحظه نگارش این مقاله، Toncoin با افزایش بیش از 1.7٪ در حدود 7.3 دلار معامله می‌شود. این افزایش اخیر به این معنی است که قیمت توانسته است بالاترین قیمت جدید (ATH) را حفظ کند. هر گونه افزایش بیشتر یک ATH جدید ایجاد می‌کند.

نمودار ارز Toncoin

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل شاخص قدرت نسبی Toncoin (RSI) نشان می‌دهد که در حال حاضر در روند صعودی قوی قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، RSI بالای 67 است که نشان می‌دهد به منطقه بیش از حد خرید نزدیک است.

تجزیه و تحلیل داده‌های CoinMarketCap نشان داد که Toncoin در هفت روز گذشته بیش از 12٪ افزایش یافته است. در میان 20 دارایی برتر، تنها بایننس (BNB) با بیش از 19 درصد افزایش بیشتری داشته است.

از زمان نوشتن این مقاله، ارزش بازار Toncoin حدود 17.6 میلیارد دلار است که آن را نهمین دارایی بزرگ از نظر ارزش بازار می‌کند.

علاوه بر این، داده‌های Santiment نشان داد که Toncoin (TON) سطح قابل توجهی از تسلط به شبکه‌های اجتماعی را تجربه می‌کند. تا زمان نگارش این مقاله، تسلط اجتماعی آن بیش از 1.3٪ است که نشان می‌دهد بخشی از حدود 1٪ از بحث‌ها در فضای ارزهای دیجیتال است.

حجم خرید Toncoin

در ابتدای ماه، سلطه اجتماعی آن بیش از 2 درصد بود، اما در چند روز گذشته کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل سود Toncoin در Coinglass جریان نقدی قابل توجهی را در روزهای اخیر نشان داد. نمودار نشان می‌دهد که حجم خرید در 5 ژوئن قبل از کاهش به تقریبا 227 میلیون دلار افزایش یافت.

تا زمان نوشتن این مقاله، حجم خرید روزانه حدود 220 میلیون دلار است.

منبع خبر: AMBCrypto

لینک مطلب: قیمت Toncoin از 7.3 دلار عبور کرد