بر اساس داده‌های Lookonchain، حجم معاملات USDT در شبکه Tron در یک روز به رقم چشم‌گیر 53 میلیارد دلار رسید که از میانگین حجم معاملات روزانه ویزا که 42 میلیارد دلار بود، فراتر رفته است.

ویزا کارت شرکت خدمات مالی چندملیتی آمریکایی است، که دفتر مرکزی آن در فوستر سیتی، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این شرکت وظیفه ارائه تسهیلات برای مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، که بیش‌تر توسط کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدی و با نشان تجاری ویزا انجام می‌شود.

حجم معاملات 24 ساعته USDT USD درTronNetwork پنجاه و سه میلیارد دلار است که از میانگین حجم معاملات روزانه ویزا بیشتر است.

حجم معاملات ویزا در سه ماهه اول 2024 3.78 تریلیون دلار و میانگین حجم معاملات روزانه 42 میلیارد دلار بود. pic.twitter.com/jolGKIUcxE

— Lookonchain (@lookonchain) 21 ژوئن 2024

ویزا، غول پرداخت جهانی، در سه ماهه اول سال 2024 حجم معاملات 3.78 تریلیون دلاری را به ثبت رساند. این رقم در صورت تقسیم به حجم معاملات روزانه، تقریبا به میانگین روزی 42 میلیارد دلار تبدیل می‌شود.

شرکت visa

این نقطه عطف به ویژه با توجه به تسلط تثبیت شده ویزا در صنعت پرداخت قابل توجه است. این امر بر سرعت پذیرش ارزهای دیجیتال و همچنین اعتماد فزاینده‌ای که کاربران به این سیستم جهت انجام تراکنش‌ها در مقیاس بزرگ می‌دهند، تاکید می‌کند.

Tether (USDT) سقف 100 میلیارد دلاری را هدف قرار می‌دهد زیرا بازار امیدوار است جریان‌های ورودی جدیدی داشته باشد.

حجم معاملات قابل توجه تتر (USDT) در شبکه TRON نشان دهنده تغییر در نحوه انتقال ارزش در سطح جهانی است. این روند احتمالا ادامه خواهد داشت زیرا کاربران و مؤسسات بیش‌تری مزایای ارزهای دیجیتال را درک می‌کنند.

همان‌طور که بازار ارزهای دیجیتال به رشد و توسعه خود ادامه می‌دهد، چنین نقاط عطفی که در بالا به آن‌ها اشاره شد احتمالا تکرار می‌شوند که نشان دهنده پذیرش و ادغام گسترده ارزهای دیجیتال در تجارت روزمره است.

در اخبار مرتبط با تتر، تتر هولدینگ، ناشر USDT، بزرگترین استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال، بر اساس اعلامیه شرکت در روز پنج شنبه، دلار مصنوعی جدیدی ایجاد کرده است که از پشتوانه طلا برخوردار است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار، امروز نیز اعلام کرد که ادغام تتر (USDT) در شبکه Toncoin را تکمیل کرده است.

منبع خبر: u.today

لینک مطلب: USDT در شبکه Tron از حجم روزانه ویزا فراتر رفت