شرکت مایکرواستراتژی پس از خرید 12000 بیت کوین بیشتر، ذخایر بیت کوین خود را افزایش داده است.

بار دیگر مایکل سیلر، که یکی از بنیان‌گذاران شرکت میکرواستراتژی است، در دنیای رمزنگاری مورد توجه قرار گرفت.

مایکل سیلر پیش بینی می‌کند که بیت کوین توانایی جایگزینی طلا در آینده را دارد.

شرکت Microstrategy پس از خرید اخیر، 3000 بیت کوین در فوریه 2024، خرید 12000 بیت کوین دیگر را اعلام کرده است. این خرید باعث افزایش کل دارایی بیت کوین شرکت Microstrategy به 2,05,000 شده است.

پس از خرید 12000 بیت کوین توسط مایکل سیلر، ایشان با شبکه (CNBC) انگلیس مصاحبه‌ای داشت و پیش بینی کرد که بیت کوین دارایی بسیار ارزشمندتری نسبت به طلا به شمار می‌آید و اظهار کرد که بیت کوین یک نسخه از طلا است و در آینده جای آن را خواهد گرفت.

به گفته مایکل سیلر، «بیت کوین تمام ویژگی‌های عالی فلز را دارد، مزیت‌های بیت کوین نسبت به طلا بیشتر است. به این معنی که طلا یک دارایی بسیار کمیابی است، که نمی توان آن را در زمان خیلی کم انتقال داد.»

ایشان در ادامه افزود: «بیت کوین ارز دیجیتال با ارزشمندتر از طلا است و امنیت بیشتری نسبت به طلا دارد.»

مایکل سیلر همچنین تصریح کرد که بیت کوین حداقل جایگزین طلای دیجیتال است که در اکوسیستم سرمایه‌گذاری می‌شود.

مایکل سیلر: «رویداد هاوینگ بیت کوین را که قرار است در آوریل امسال رخ دهد را بزرگ دانست و در این رویداد پاداش استخراج کریپتو تا 50 درصد کاهش می‌یابد، به این معنی که هر روز از 900 بیت کوین جدید فقط 450 بیت کوین وارد بازار می شود و تأثیر آن افزایش ارزش بیت کوین خواهد بود.»

 ارزش امروز بیت کوین:

این دوشنبه، بیت کوین هشتمین دارایی با ارزش جهان شد و نقره را با ارزش بازار بالای 1.4 تریلیون دلار شکست داد. قابل توجه است، اما بیت کوین راه درازی برای رسیدن به طلا دارد که ارزش آن 14.7 تریلیون دلار است.

 با این حال، مشخص نیست که آیا بیت کوین در آینده نزدیک جای طلا را خواهد گرفت یا خیر، اما واضح است که بیت کوین، این توانایی را دارد که در آینده نزدیک به بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت و به بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر تبدیل شود.

منبع خبر: coingabbar

لینک مطلب: آیا بیت کوین، جایگزین طلا خواهد شد؟