Chainlink [LINK] مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، هفته گذشته نتوانست سود مناسبی به سرمایه‌گذاران اهدا کند، زیرا نمودارهای آن قرمز باقی ماندند. اما سناریو ممکن است در این هفته جدید تغییر کند، زیرا نشانه‌هایی وجود داشت که این ارز در آستانه خروج از الگوی نزولی بود.

داده‌های CoinMarketCap نشان داد که قیمت LINK در هفت روز گذشته بیش از 11 درصد کاهش یافته است. در واقع، تنها در 24 ساعت گذشته، ارزش توکن بیش از 3 درصد کاهش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، LINK با ارزش بازار بیش از 8 میلیارد دلار با قیمت 14.27 دلار معامله ‌می‌شد.

به‌طور جداگانه، داده‌های IntoTheBlock نشان داد که تنها 45 درصد از سرمایه‌گذاران LINK سود داشتند، که می‌توان آن را تا حدودی به آخرین کاهش قیمت هفتگی نسبت داد.

تجزیه و تحلیل AMBCrypto از داده‌های Santiment نشان داد که اقدام نزولی قیمت تأثیر منفی بر معیارهای اجتماعی توکن دارد. برای مثال، ریزش سنگین Chainlink سبب شد تا از لحاظ محبوبیت اجتماعی در منطقه منفی باقی بماند.

این بدان معنی بود که احساسات نزولی در اطراف توکن در بازار غالب بود. علاوه بر این، حجم اجتماعی آن نیز در شبکه های مختلف کاهش یافت که نشان دهنده کاهش محبوبیت LINK است.

حجم اجتماعی Chainlink کاهش یافت

با این حال، سرمایه‌گذاران نباید ناامید شوند، زیرا احتمال تغییر روند وجود دارد.

World Of Charts، یک تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، اخیرا توییتی منتشر کرده است که در آن الگوی نزولی و سپس صعودی در نمودار قیمت Chainlink برجسته شده است.

همان‌طور که در توییت آمده است، Chainlink در آستانه خارج شدن از الگو است که ممکن است منجر به افزایش 32 درصدی قیمت شود. اگر این اتفاق بیفتد، سرمایه‌گذاران ممکن است به زودی شاهد لمس 22 دلاری LINK باشند.

AMBCrypto داده‌های زنجیره‌ای توکن Chainlink را تجزیه و تحلیل کرد تا ببیند آیا از احتمال شکست حرکت صعودی پشتیبانی می‌کند یا خیر.

ما متوجه شدیم که سرمایه‌گذاران تمایلی به فروش یا خرید Chainlink ندارند. هر دو نمودار عرضه در صرافی و عرضه خارج از صرافی لینک به هم پیوسته باقی ماندند که نشان دهنده فعالیت کم‌تر است.

نهنگ‌ها نیز هیچ حرکت بزرگی انجام ندادند زیرا عرضه توسط نمودار آدرس‌های برتر ثابت ماند.

علاوه بر این، رشد شبکه Chainlink تا حدودی کاهش یافت. این بدان معنی است که آدرس‌های کمتری برای انتقال توکن در هفته گذشته ایجاد شد.

رشد شبکه LINK کاهش یافت

سپس نگاهی به نمودار روزانه LINK انداختیم تا بهتر بفهمیم که آیا یک رالی گاوی امکان پذیر است یا خیر.

طبق تجزیه و تحلیل ما، شاخص قدرت نسبی LINK (RSI) حرکت نزولی را ثبت کرد. جریان پول Chaikin (CMF) نیز روند نزولی مشابهی را دنبال کرد که حکایت از کاهش بیش‌تر قیمت در روزهای آینده دارد.


نمودار قیمت روزانه  Chainlink

اگر این روند نزولی قیمت ادامه یابد، ممکن است LINK به زودی به سطح حمایت 12.9 دلار سقوط کند.

با این وجود، شاخص جریان پول (MFI) به دلیل حرکت به سمت بالا، اندکی صعودی بود.

منبع خبر: AMBCrypto

لینک مطلب: آیا Chainlink ممکن است 32٪ جهش کند و به 22 دلار برسد؟