ریپل، دوج‌ کوین و شیبا اینو در پی احیای بازار، سود کسب می‌کنند. همانطور که شاخص انباشت/توزیع (A/D) نشان می‌دهد، افزایش قیمت ریپل (XRP) به دلیل خریداری ارز دیجیتال در کف قیمتی توسط سرمایه‌گذاران بوده است.

در 24 ساعت گذشته، ارزهای دیجیتال ریپل (XRP)، دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) همگی به دنبال روند کلی بازار، افزایش‌های جزئی را تجربه کرده‌اند. این روند نشان‌دهنده‌ی ترکیبی از خوش‌بینی و احتیاط در بین معامله‌گران است.

در تاریخ ۱۰ آوریل، قیمت XRP به ۰.۵۹ دلار کاهش یافت، اما به سرعت با احیای بازار همراه شد و در زمان گزارش به ۰.۶۲ دلار رسید.

همانطور که شاخص انباشت/توزیع (A/D) نشان می‌دهد، افزایش قیمت XRP به این دلیل بوده که سرمایه‌گذاران از فرصت کاهش قیمت (خرید در کف قیمتی) استفاده کرده‌اند.

در زمان نگارش این گزارش، توزیع (فروش) بر بازار حاکم نشده بود، که این امر نشان می‌دهد احتمال افزایش بیشتر قیمت وجود دارد.

اگر این روند صعودی ادامه پیدا کند، XRP می‌تواند سطح مقاومت ۰.۶۵ دلار را آزمایش کند. با این حال، شاخص MACD نشان دهنده یک کشمکش مداوم بین خریداران و فروشندگان است، که می‌تواند باعث توقف افزایش قیمت شده و قیمت XRP را بین ۰.۵۸ تا ۰.۶۱ دلار نوسان دهد.

افزایش اخیر 6.99 درصدی دوج کوین و بازگشت به بالای قیمت 0.20 دلار، با حمایت یک الگوی نموداری مطلوب همراه بود.

در تاریخ ۷ آوریل، یک تقاطع طلایی روی نمودار ۴ ساعته ظاهر شد، جایی که میانگین متحرک ۲۰ روزه (آبی) از بالای میانگین متحرک ۵۰ روزه (زرد) عبور کرد، که نشان‌دهنده‌ی یک روند صعودی است.

اگر این شتاب مثبت ادامه پیدا کند، دوج می‌تواند به طور بالقوه تا ۰.۲۲ دلار افزایش یابد، مگر اینکه با دخالت‌های نزولی (فروشندگان) مواجه شود. برعکس، اگر خریداران کنترل بازار را از دست بدهند، ممکن است قیمت به ۰.۱۸ دلار سقوط کند.

در همین حال، شیبا اینو برای عبور از سد روانی ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار با مشکل مواجه شد. در تاریخ ۹ آوریل، قیمت SHIB به نزدیکی این سطح رسید، اما پس از رسیدن به بالاترین حد ۰.۰۰۰۰۲۹ دلار با افت روبرو شد.

در زمان نگارش این گزارش، قیمت شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار رسیده بود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) افزایش فعالیت خرید را نشان داد که احتمالاً به زودی منجر به افزایش قیمت تا ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار خواهد شد.

تایید این چشم‌انداز صعودی، شاخص جریان پول چایکین (CMF) نیز افزایش یافته است که نشان می‌دهد SHIB ممکن است در کوتاه مدت برای صعودی به سمت ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار آماده باشد.

هر ارز دیجیتال الگوها و شاخص‌های منحصر به‌ فردی را به نمایش می‌گذارد که نشان‌دهنده‌ی تغییرات قیمتی کوتاه‌مدت متفاوتی هستند. به احتمال زیاد، فعالان بازار همچنان به رصد دقیق این سیگنال‌ها برای جهت‌یابی در بازار پرنوسان ارزهای دیجیتال ادامه خواهند داد.

منبع: cryptointelligence

لینک خبر: کسب سود ریپل، دوج‌کوین و شیبا اینو