FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

با وجود کاهش علاقه جامعه، شاهد افزایش قیمت‌های USTC و LUNC طی چند روز گذشته بودیم. LUNC و USTC بیش از 40 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافتند.

اگر چه علاقه به Terra Classic (LUNC) و Terra Classic USD (USTC) طی دو تا چهار ماه گذشته به صفر رسیده است، اما افزایش‌های اخیر قیمت برای این دو سکه نشان می‌دهد که علاقه به آنها ممکن است به زودی دوباره افزایش یابد.

طبق داده‌های Santiment، با وجود افزایش قیمت‌های LUNC و USTC در پایان این ماه، تعداد دنبال‌کنندگان LUNC همچنان در حال کاهش است.

طبق داده‌های ردیاب بازار ارزهای دیجیتال CoinMarketCap، در همان دوره‌ای که قیمت‌های LUNC و USTC شروع به افزایش کردند، تعداد دارندگان LUNC نیز کمی افزایش یافت. تعداد دارندگان LUNC در محدوده 26 ژوئن تا 29 ژوئن، از 10,306 به 10,349 افزایش یافت. این حدود برابر 0.41 درصد افزایش در دارندگان LUNC است.

قیمت LUNC در 24 ساعت گذشته کمی بیش از 48 درصد افزایش یافت و امروز قیمت آن از 0.00010818 دلار به 0.00015724 دلار رسید. LUNC همچنین پس از سودهای قابل‌توجهی که در 24 ساعت گذشته و هفته گذشته داشت، به بالای فهرست ترندهای CoinMarketCap راه پیدا کرد.

به نظر شما قیمت این ارز تا چه حدی رشد خواهد داشت؟

منبع: coinquora.com