FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتال دش (Dash) یکی از بهترین و معروف‌ترین ارزهای دیجیتال در جهان است و در بین 100 ارز دیجیتال برتر جهان قرار دارد. پس از ارائه و ایجاد سودآورترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین، با توجه به اینکه بیت کوین دارای ایراداتی بود، عده‌ای به فکر ایجاد ارزهای دیجیتال جدید با ایرادات کمتر و امکانات بیشتر افتادند.

در سال 2014، پروژه Xcoin به رهبری ایوان دافیلد راه‌اندازی شد. پروژه Xcoin همان پروژه ارز دش است که در سال 2014 با نام Xcoin آغاز شد و پس از مدتی به عنوان Darkcoin ادامه یافت و در نهایت در سال 2015، نام آن به Dash تغییر یافت. ارز دیجیتال دش از کد اصلی بیت کوین استفاده می‌کند و هدف از ایجاد آن رفع نقص بیت کوین و افزودن ویژگی‌های جدید مانند تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر و حفظ حریم خصوصی بوده است.

در کل، دش یک ارز دیجیتال محبوب با قابلیت‌های بسیاری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های خود را به سرعت و با امنیت بالا انجام دهند.

در حال حاضر ارزش بازار Dash تقریباً 375.71 میلیون دلار است. ارز دیجیتال Dash در رتبه 91 بازار قرار گرفته و 0.03 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 32.87 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان Dash

نقطه طلایی ورود 16 تا 22
نقطه منطقی ورود 22 تا 30

الان در نقطه بسیار مناسبی قرار دارد.
کسانی که نمی‌خواهند ریسک کنند و ترس از رشد این ارز دیجیتال دارند، می‌توانند با همین قیمت خرید نمایند.

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال Dash را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال Dash می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.