FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتال AVAX، توکن اصلی شبکه اولانچ است که از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از انواع پروژه‌های بلاک چین استفاده می‌کند. تراکنش‌ها در بلاک چین اولانچ تقریباً بلافاصله پردازش می‌شوند؛ زیرا این شبکه مقیاس‌پذیری را در اولویت قرار داده است. از توکن AVAX همچنین برای پرداخت هزینه‌های تراکنش و ایمن‌سازی شبکه اصلی استفاده می‌شود و به عنوان یک واحد مرکزی در بین بلاک چین‌های شبکه عمل می‌کند. کارمزد تراکنش‌ها و تعداد سکه‌های در گردش ارز دیجیتال آواکس با استفاده از مدل حاکمیتی تعیین می‌شود.

طبق آمار و گزارش‌ها، بلاک چین اولانچ می‌تواند 4500 تراکنش در ثانیه پردازش کند. این شبکه با هدف ارائه خدمات سریع، ایمن و مقرون به صرفه در سال 2020 راه‌اندازی شد. با توجه به متن باز بودن آوالانچ می‌توان گفت که هر کسی می‌تواند کدهای این پروژه را مشاهده کرده و حتی در توسعه آن مشارکت داشته باشد.

در حال حاضر ارزش بازار AVAX تقریباً 3.8 میلیارد دلار است. ارز دیجیتال AVAX در رتبه 19 بازار قرار گرفته و 0.33 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 10.53 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان AVAX

نقطه طلایی ورود 4 تا 7
نقطه منطقی ورود 7 تا 10

این ارز هم اکنون در نقطه بسیار خوبی قرار دارد و هولدرهای بلند مدت نیز می‌توانند این ارز را خریداری نمایند.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال AVAX را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال AVAX می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.